ВАКЦИНАЦІЯ – ПОНАД УСЕ! – СЕРГІЙ ГРИНЕВЕЦЬКИЙ

Вакцинація – понад усе, зазначив голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький під час свого робочого візиту до Березівського району. В Березівці керівник області ознайомився з роботою центру масової вакцинації, який функціонує на базі районної лікарні.
Центр масової вакцинації в Березівці запрацював одним із перших в області, і на сьогодні активно працює мобільна бригада на виїзді, відбувається щоденний прийом відвідувачів, організовано автотранспорт для підвозу людей на вакцинацію з довколишніх сіл, що значно підвищує темпи вакцинації.
«Наразі в державі триває 5 етап вакцинації громадян від COVID-19.
Процедуру спростили і лібералізували. І тепер кожен охочий без бюрократичної тяганини, попередньої реєстрації, черг та пріоритетності може прийти і отримати щеплення. Для цього необхідно лише прийти до пункту вакцинації. Всі центри масової вакцинації в Одеській області працюють в щоденному режимі, щоб кожен встиг зробити щеплення» – повідомив Сергій Гриневецький, розмовляючи із жителями Березівського району під час відвідування центру вакцинації.
Спалах захворювання на штам «Дельта» Covid-19, який офіційно вже зафіксовано і в Одеській області, викликає велике занепокоєння у голови Одеської обласної державної адміністрації. Сергій Гриневецький говорить, що тисячі вакцинованих осіб суттєво зменшать ризик наступної хвилі пандемії в Україні.
«Наприклад, кожна тисяча щеплених пенсіонерів, педагогів та лікарів – це тисячі врятованих життів, і сотні тисяч людей, що не потраплять до реанімації. Адже саме зменшення смертності та важкого перебігу хвороби є головною метою вакцинації», – пояснює Сергій Гриневецький.
Голова Одеської ОДА також додав, що в області є всі зареєстровані та дозволені для використання вакцини. Це – Pfizer-BioNTech, CoronaVac, AstraZeneca та Moderna. Кожна з цих вакцин ефективно запобігає тяжкому перебігу хвороби і рятує життя. Окрім того, за рекомендаціями Міністерства охорони здоров’я, відтепер робити щеплення можна і дітям, але лише тим, кому виповнилося 12 років і лише після консультації з лікарем.
«Всі вакцини, які сьогодні використовуються в Україні, довели свою ефективність. Вони однаково рятують життя. Тому вибір лише один – робити щеплення, щоб захистити себе та своїх рідних, – наголосив Сергій Гриневецький.
Наостанок голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький зазначив, що зробити щеплення бажано вже зараз, не очікуючи осені, оскільки саме в цей холодний період слабшає імунітет та збільшується ймовірність захворіти на різні вірусні інфекції. Він звернувся до усіх жителів і Березівського району, і Одеської області з закликом не відкладати на потім це важливе питання.
«Якщо ви піклуєтесь про своє здоров’я, життя своїх рідних та близьких, не хочете тижнями лікуватись і довго відновлюватись після COVID-19, вакцинуйтесь вже зараз! Оберіть своє здоров’я, родину та свободу від COVID-19. Закликаю усіх бути свідомими та прийняти відповідальність за своє життя вже сьогодні», – звернувся до одеситів Сергій Гриневецький.