Відділ освіти, молоді та спорту

 1.  Наказ начальника відділу освіти, молоді і спорту Ананьївської міської ради від 12.02.2021р. № 19 “Про затвердження паспортів бюджетних програм на 2021 рік по головному розпоряднику коштів – відділу освіти, молоді і спорту Ананьївської міської ради
 2.     Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2021 рік (Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, селах, територіальних громадах)
 3.     Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2021 рік (Надання дошкільної освіти)
 4.     Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2021 рік (Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти)
 5.     Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2021 рік (Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти)
 6.     Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2021 рік (Надання позашкільної  освіти закладами позашкільної освіти, заходи із позашкільної роботи з дітьми)
 7.     Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2021 рік (Забезпечення діяльності інших закладів у сфері освіти)
 8.     Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2021 рік (Забезпечення матеріального заохочення учнів та працівників освітніх закладів. Пільговий проїзд педагогічних працівників, які працюють в сільської місцевості)
 9.     Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2021 рік (Забезпечення діяльності інклюзивно-ресурсних центрів за рахунок коштів місцевого бюджету)
 10.     Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2021 рік (Забезпечення діяльності інклюзивно-ресурсних центрів за рахунок освітньої субвенції)
 11.     Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2021 рік (Співфінансування заходів, що реалізуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам та забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова Українська школа»)
 12.     Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2021 рік (Проведення навчально-тренувальних зборів і змагань з олімпійських видів спорту)
 13.     Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2021 рік (Утримання та навчально-тренувальна робота комунальних дитячо-юнацьких спортивних шкіл)
 14.     Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2021 рік (Підтримка спорту вищих досягнень та організацій, які здійснюють фізкультурно-спортивну діяльність в регіоні)
 15. Результати конкурсу на заміщення посади педагогічного працівника комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Ананьївської міської ради», який був оголошений 13.04.2021 р.