Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Ананьївської міської ради, яке провів міський голова Юрій Тищенко.

На порядку денному розглядалися питання соціального, комунального спрямування, економіки та благоустрою. Проєкти рішень попередньо розглядалися у відповідних профільних комісіях.
Перше питання представила начальниця відділу доходів фінансового управління міської ради Вікторія Тюхтя. Йшлося про схвалення проєкту рішення міської ради «Про внесення змін і доповнень до рішення Ананьївської міської ради від 23.12.2020 року №58-VIII «Про бюджет Ананьївської міської територіальної громади на 2021 рік». Його присутні одноголосно ухвалили.
Питання про надання матеріальної допомоги, про надання одноразової матеріальної допомоги, про взяття на квартирний облік, про приватизацію в особисту власність займаного житла в будинку державного житлового фонду представляла начальниця відділу охорони здоров’я та соціальної політики міської раджи Оксана Ярем..
Стосовно надання матеріальної допомоги посадовиця додатково прокоментувала по суті: усього задовільнено 52 звернення, з них 18 – з попереднього разу. Десять заявників не отримають матдопомоги, причиною відмови трьом стала відсутність необхідного переліку документів. Але звернення буде вирішено позитивно у разі надання необхідних довідок.
Вичерпні пояснення щодо питання про недоцільність позбавлення батьківських прав громадянина Б. надала головна спеціалістка юридичного відділу Інна Майданюк. Вона, зокрема, зачитала висновок опікунської ради та озвучила беззаперечні докази участі батька у житті дитини, сплату ним аліментів та наявність підтверджуючих це документів тощо. Враховуючи щире бажання тата зустрітися з сином, вибачитися та компенсувати вимушену розлуку, члени виконавчого комітету пішли назустріч і дали шанс громадянину Б на реалізацію свого батьківського права.
Серед кількох питань, представлених начальником з питань будівництва, житлово-комунального господарства та інфраструктури міської ради Юрієм Соколовим було і про видачу дозволу на порушення об’єкту благоустрою території підприємицею Ольгою Безимянною. Йдеться про частину вулиці Соборної, 29, де зараз відбувається ремонт приміщення, в якому надалі розміститься «Нова пошта». Заявниця планує впорядкувати водовідвідну канаву, встановити плитку на тротуарі та облаштувати клумбу і автомобільну стоянку. Виконком надав згоду на усі ці роботи. Також отримала дозвіл на встановлення містка до свого двору і жителька вулиці Дворянської Світлана Козар.
Також було розглянуто та схвалено ще низку робочих питань, які стосувалися підсумків електронних аукціонів та благоустрою.
Підсумовуючи засідання, голова міської ради поцікавився питанням законності встановлення споруд на вулиці Єврейській (майже навпроти будівлі санстанції). Оскільки жодних дозволів власник не отримував від міської ради, а лише придбав будинок на тій території, то Юрій Тищенко категорично рекомендував в тижневий термін прибрати приміщення: «При в’їзді до центру міста перед очима постає незрозуміла споруда. Без жодних дозволів, на землі міської ради звели щось стихійне. Так не має бути. Строку для вирішення – тиждень.»
Вичерпавши розгляд питань порядку денного, присутні заслухали звернення начальника Ананьївської державної податкової інспекції Подільського управління ГУ ДПС в Одеській області Ігоря Голубенка щодо прийняття Закону України від 15 червня 2021 року «1539 «Про внесення змін до Податкового кодексу щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження одноразового добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету.
Насамкінець, подякувавши усім за злагоджену роботу, голова громади завершив засідання виконавчого комітету.