Зустріч директора Ананьївської районної філії Одеського обласного центру зайнятості з головою Подільської районної державної адміністрації.

06 липня поточного року директора Ананьївської районної філії Одеського обласного центру зайнятості Непомящого Івана Івановича телефонограмою було визвано до міста Подільськ для участі в роботі апаратної наради Подільської районної державної адміністрації.
 
Нараду проводив голова Подільської районної державної адміністрації Лазаренко Михайло Дмитрович. Крім Ананьївської районної філії, в роботі наради взяли участь також директора Балтської, Кодимської, Любашівської, Савранської районних філій та Подільського районного центру зайнятості.
 
В ході наради Лазаренко Михайло Дмитрович, довів до всіх думку, що в теперішній, складний час, служба зайнятості не повинна бути установою, яка просто виплачує матеріальне забезпечення не турбуючись про зайнятість зареєстрованих безробітних.
 
Зокрема, директору Ананьївської філії було вказано що, той факт, що в філії в розпал «уборочної» компанії по сільськогосподарським господарствам, знаходяться на обліку безробітні за професіями: агроном, механік, комбайнер, слюсар та інші, є неприпустимим. Усіх таких шукачів роботи потрібно негайно працевлаштувати, тому що, як правило, такі громадяни працюють нелегально, та ще й отримують допомогу з боку держави.
 
Далі на нараді йшлося про необхідність фахівців філій працювати з сайтом Подільської районної державної адміністрації, вивчати проблеми Подільського району, знати про наявність вільних робочих місць, розміщувати на сайті РДА актуальні інформаційні матеріали.
 
Також Лазаренко Михайло Дмитрович пообіцяв регулярно відвідувати місцеві служби зайнятості, з метою наведення елементарного порядку біля адміністративних будівель, тому клумби повинні бути доглянуті, трава викошена, прапори на флагштоках не порвані, будівля повинна мати охайний вигляд.
 
Частину наради Лазаренко Михайло Дмитрович посвятив такій загальній біді як COVID-19, та наполіг на обов’язковій вакцинації працівників філій та зареєстрованих безробітних, Михайло Дмитрович навіть запропонував своє сприяння у вакцинації препаратом ФАЙЗЕР.
 
В ході наради було вислухано короткі доповіді та пропозиції кожного директора філії. Пропозиції директорів зводились в одну загальну пораду зокрема висловлену директором Любашівської філії Панченко М.О., а саме спільне розроблення, та затвердження Програми зайнятості Подільського району на 2021-2022 роки з територіальною розбивкою по місцю знаходження філій, та опрацювання заходів щодо виконання цієї програми.
 
По завершенню наради голова Подільської районної державної адміністрації Лазаренко Михайло Дмитрович познайомив директорів філій з своїми заступниками, та начальниками профільних відділів, надав їх контактні дані. Кожному директору філії надано лист-прохання про сприяння у заповнені вакантних посад Подільської районної державної адміністрації. Михайло Дмитрович подякував директорів філій за участь в нараді, та доручив своїм заступникам та фахівцям безпосередньо на своїх робочих місцях, попрацювати більш детально з кожним представником територіального підрозділу служби зайнятості. Після обговорення нагальних питань в профільних відділах Подільської районної державної адміністрації нарада вважалась завершеною.
Директор І.І. Непомящий