Голова Ананьївської міської ради Юрій Тищенко провів дев’яту позачергову сесію Ананьївської міської ради VIII скликання

До початку пленарного засідання відбулася незапланована, але приємна подія – нагородження грамотам. Зокрема, відзнаку від імені голови Подільської райдержадміністрації Михайла Лазаренка було вручено директорці Ананьївського професійного ліцею Галині Медюк. Ще одну грамоту, вже від голови Одеської облдержадміністрації Сергія Гриневецького отримав письменник краєзнавець Юрій Сисін. Цю приємну місію виконала перша заступниця голови Подільської райдержадміністрації Людмила Антонова, яка тепло привітала наших земляків з почесною відзнакою та побажала подальшої плідної діяльності.
І Галина Андріївна, і Юрій Михайлович були зворушені таким виявом уваги та запевнили, що і надалі плідно працюватимуть у своїх галузях та примножуватимуть славу нашого краю.
 
Далі сесія розпочала свою роботу. На порядок денний було винесено 48 питань, які попередньо опрацьовувались у відповідних профільних комісіях (детально з усіма ними можна ознайомитися на нашому сайті). Така ретельна і посилена підготовча робота дала змогу провести сесію без зайвої демагогії та одноголосно ухвалити усі питання та вирішити низку злободенних проблем в житті громади.
 
Зокрема, затвердивши внесення змін і доповнень до рішення Ананьївської міської ради від 23 грудня 2020 року № 58-VІІІ «Про бюджетАнаньївської міської територіальної громади на 2021 рік», які представив на розгляд начальник фінансового управління міської ради Андрій Продан, народні обранці таким чином дали зелене світло для спрямування коштів на придбання комп’ютерного обладнання та сучасних меблів для навчальних закладів, на поточний ремонт даху Новоолександрівської школи та Гандрабурівського ліцею, на поточний ремонт ДНЗ №4 м.Ананьїва, на підтримку ОСББ, на встановлення зупинки в с.Коханівка та інше.
 
Спрямовуються кошти і на поточний ремонт будинків культури в селах Ананьїв (Перша дільниця), Гандрабури, Пасицели, Байтали, Кохівка та в місті Ананьєві.. Збільшено і видатки споживання, які спрямують на поточний ремонт ФАПу в селах Кохівка та Коханівка. Повністю із затвердженим рішенням можна ознайомитися на сайті.
Розглянули депутати та затвердили також питання щодо створення служби у справах дітей міської ради (доповідач – головний спеціаліст юридичного відділу Олександр Панасюк), затвердили Положення та склад робочої групи з розробки Стратегії розвитку Ананьївської міської територіальної громади на 2022-2030 роки (доповідачка – начальниця відділу економічного розвитку Вікторія Шляхта.
 
Зміни очікують і КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Ананьївської міської ради» та КУ «Ананьївський міський центр соціальних служб Ананьївської міської ради» – депутати ухвалили злиття цих двох окремих організацій, що дасть змогу економити бюджетні кошти та раціонально витрачати їх, спрямовуючи на ефективне надання послуг, в яких є нагальна потреба серед літніх людей.
 
Більшість питань, які сьогодні розглянули та затвердили народні обранці, стосувалися земельної сфери. По цій темі доповідала начальниця відділу земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища Наталія Тірон. Слід відзначити, що усі питання було представлено максимально прозоро і депутати чітко розуміли, за що голосують, яка кількість землі, кому та на які потреби передається.
 
Своїм законним правом на отримання належної кількості землі та за згоди депутатського зібрання змогли скористатися чимало тих людей, які подали відповідні заяви до міської ради на надання дозволів на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі їх безоплатно у власність для ведення особистого селянського господарства за межами населених пунктів. Хтось отримав такі ж дозволи на земельні ділянки в межах населених пунктів для будівництва та обслуговування житлового будинку. Низка ухвалених рішень стосувалася і затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення ОСГ за межами населених пунктів, затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку, госпбудівель і споруд.
Усі представлені на голосування питання були затверджені депутатами. Насиченість порядку денного сесії відзначила і гостя, заступниця голови Подільської райдержадміністрації Людмила Антонова, яка взяла слово наприкінці засідання. Вона, зокрема, висловила своє схвалення такою згодою думок, яка панувала сьогодні, злагодженістю, що спрямована на добробут громади.
Окремо Людмила Юхимівна підкреслила й прозорість усієї інформації, яка сьогодні прозвучала у питаннях земельної сфери: «Зазначу, що мені довелося побувати не на одній сесії нашого, Подільського району, але я приємно вражена саме від вашого засідання. Кожне питання земельної сфери розглядається окремо, зазначається прізвище заявника, його адреса, розташування майбутньої земельної ділянки. Це свідчить про те, що керівництво вашої громади не має таємниць від депутатського корпусу, за що депутати у свою чергу віддячують керівництву одноголосним голосуванням. Бажаю вашій громаді подальшого розвитку, плідної співпраці між депутатами та керівництвом громади, щоб завжди ваш бюджет був профіцит ним, щоб ви довго розглядали зміни до бюджету за рахунок додаткових надходжень.»
 
На завершення свого виступу Людмила Антонова скористалася можливістю та закликала присутніх активно проходити вакцинацію і, таким чином, власним прикладом спонукати більшу кількість ананьївців отримати щеплення від ковід. Сама Людмила Юхимівна вже отримала дві дози вакцини та очікує свій «зелений» паспорт.
 
На такій позитивній і оптимістичній ноті голова Ананьївської міської ради Юрій Тищенко подякував усім за активну та плідну роботу та, після виконання Гімну закрив позачергове пленарне засідання.