Злагоджена робота усіх ланок -запорука стабільного життя громади

Сьогодні зранку відбулося засідання виконавчого комітету міської ради, яке провів голова Ананьївської міської ради Юрій Тищенко.

Під час роботи було розглянуто питань порядку денного, які стосувалися важливих сфер життєдіяльності громади.

Зокрема:

– Про внесення змін і доповнень до рішення Ананьївської міської ради від 22 грудня 2021 року № 454-VІІІ «Про бюджет Ананьївської міської територіальної громади на 2022 рік» (доповідач – начальник фінансового відділу Андрій Продан);

– Про внесення змін до рішення Ананьївської міської ради від 04 березня 2022 року № 592-VIII (завідувач сектору з питань надзвичайних ситуацій, оборонної роботи та цивільного захисту Ананьївської міської ради Олег Шаповалов);

Шість питань на розгляд виконавчого комітету представила начальниця відділу охорони здоров’я та соціальної політики Ананьївської міської ради Оксана Ярем:

– Про надання одноразової допомоги на поховання;

– Про надання одноразової матеріальної допомоги;

– Про призначення помічника дієздатній особі Т.;

– Про призначення помічника дієздатній особі Б. ;

– Про призначення помічника дієздатній особі Я.;

– Про призначення обсягу компенсації за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які перемістились в період воєнного часу.

На голосування було винесено і питання «Про затвердження звіту про виконання фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Ананьївська багатопрофільна міська лікарня Ананьївської міської ради» за І квартал 2022 року» (доповідач – директор КНП «Ананьївська багатопрофільна міська лікарня Ананьївської міської ради» Анатолій Койчев та «Про затвердження звіту про виконання фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Ананьївський центр первинної медико-санітарної допомоги Ананьївської міської ради» за І квартал 2022 року ( доповідач – директор КНП «Ананьївський центр первинної медико-санітарної допомоги Ананьївської міської ради» Валерій Ченчик).

Розглянули на виконкомі і питання юридичного характеру – « Про порушення умов договору оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності від 25.08.2021р. № 7» (доповідач – начальник юридичного відділу Юлія Грицька).

Одноголосно проголосували члени виконкому і щодо затвердження висновку органу опіки та піклування виконавчого комітету Ананьївської міської ради про доцільність позбавлення батьківських прав М. та стягнення аліментів на утримання дитини (доповідач – начальник служби у справах дітей Станіслав Платонов.

Робота виконавчого комітету пройшла конструктивно, з усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення.