Ситуація з кількістю підтверджених випадків коронавірусної хвороби в України продовжує залишатися тривожною і за останню добу зафіксовано 12034 нових випадків

Неспокійна статистика і в Ананьївській громаді – вже є 132 хворих. Голова громади схвильований стрімким зростанням кількості хворих і з цієї причини зустрівся з директором Ананьївського міського центру первинної медико-санітарної допомоги Валерієм Ченчиком та обговорив з ним стан вакцинування населення.
Медик повідомив очільнику громади, що наразі є 1600 доз вакцини AstraZeneca і кожен бажаючий може отримати щеплення.
Процедура є надзвичайно простою: громадяни, які уклали декларацію із сімейним лікарем, звертаються до нього. В іншому разі треба прийти до лікарні, взявши з собою паспорт та ідентифікаційний код. Зробити це можна будь-якого дня, з 8.00 до 16.00, окрім суботи та неділі.
Станом на 1 жовтня першу дозу вакцини отримала 1921 особа, другу дозу – 1374.
Також Валерій Ченчик зазначив, що зі 132 хворих ананьївців 9 осіб перебувають на стаціонарному лікуванні в Подільській лікарні, а ще три людини – в Одеській.
Голова громади, користуючись можливістю, звертається до земляків з наполегливим проханням дотримуватися карантинних вимог. Також Юрій Сергійович просить і місцевих підприємців слідкувати за дотриманням карантину, особливо – в місцях скупчення людей. На жаль, хвороба не відступає і вимагає пильності та обережності.
Також Юрій Тищенко наполегливо просить не зволікати із щепленням, адже від цього залежить життя та здоров’я кожного.