Комунальне підприємство “Місто-сервіс” очолив новий керівник – молодий та активний Ігор Лещенко

В понеділок, 4 жовтня,  відбулося представлення колективу КП “Місто-сервіс” новопризначеного керівника. Відтепер підприємство очолюватиме молодий та енергійний Ігор Лещенко.Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Віталій Пянтковський висловив впевненість, що новому керівникові вистачить сил та снаги на повноцінну організацію роботи підприємства. Зараз усі основні сили в місті кинуто на прибирання сміття, яке останнім часом накопичилося в жахливій кількості.
Віталій Олександрович побажав Ігорю Лещенку успішної роботи та запевнив у цілковитій підтримці зі свого боку та з боку усіх владних структур.
Висловив підтримку і присутній на зборах Андрій Берновега, зазначивши, що новопризначений керівник матиме всебічну підтримку.
Посада важка, відповідальна, але буде по силах енергійному та завзятому Ігорю Лещенку. Тим паче, що цими днями міський голова висловив бажання бачити на посаді директора КП “Місто-сервіс” господаря, який вболіватиме за благоустрій міста. Безперечно, що саме такою людиною і є Ігор Лещенко. Бажаємо йому успіхів в роботі, терпіння та якомога більше однодумців! Хай завжди і на все вистачає часу та енергії!