Швидка та злагоджена робота у подальшому має убезпечити жителів прилеглих будинків від підтоплення.

Проблемою нашого міста є періодичні затоплення дворів та осель ананьївців. Нинішнім літом люди кілька разів потерпали від стихії і, як тільки дозволяла погода, у найбільш проблемні місця направлялася техніка та працівники комунальних служб міста, які допомагали ліквідувати наслідки злив.
Але підхід до проблеми потрібно вирішувати в інший спосіб — на випередження та усунення причин, які призводять до підтоплення. І найперше, що можна в цій ситуації зробити — це розчистити водовідні канави. Саме цим сьогодні і займалися комунальні служби міста.
Об’єктом уваги стали дві вулиці — Козака Ананія та Суворова. Попередньо місцеві жителі звернулися до міського голови з проханням посприяти з найшвидшим вирішенням цієї проблеми. Отож, оперативно і було відряджено туди фахівців на чолі із заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів Віталієм Пянтковським, завідувачем сектор з питань надзвичайних ситуацій, оборонної роботи та цивільного захисту міської ради Олегом Шаповаловим, які згодом і скоординували всі подальші дії. Зокрема, на місце прибув на тракторі Сергій Шевченко, який і провів основні роботи з розчистки. Далі розчистку продовжили працівники КП “Місто-сервіс”.