Підтримуйте вподобайками цей пост, аби діти нашої громади виграли головний приз!

Яскравими фарбами відучора ясніє майданчик перед центральною адміністративною будівлею Ананьївської міської ради — 24 серпня відділ культури та туризму організував конкурс малюнків на асфальті на тему співзвучну з назвою благодійного проекту “Країна добрих сердець”. Таким чином наша громада долучилася до надзвичайно важливого проекту, який має на меті порятунок життя дитини. Саме тому вчора наші дітки малювали на асфальті “Країну добрих сердець”. Це країна, де живуть люди з великим серцем, чуйною душею. Жителі цієї країни ніколи не залишать в біді того, хто потребує підтримки та допомоги, а навпаки – простягнуть руку допомоги та не дозволять здатися.
Як ви можете бачити на світлинах, переважна більшість дітей вважає такою країною саме Україну!
Цей конкурс покликаний привернути увагу до родини українців Руслана та Анни Кудрявської, які вже понад 10 місяців ведуть боротьбу за свого єдиного синочка Єгорчика. Йому всього 1 рік і 8 місяців, але тяжка хвороба СМА (спінальна м’язова атрофія) 2 типу забрала у нього звичайне дитинство. Вони ведуть збір на найдорожчий у світі препарат “Zolgensma” (1 800 000 доларів), але часу на те, щоб Єгорчик вчасно отримав цей препарат залишилося зовсім мало, оскільки його ввести потрібно до 2 років. Тут ви можете детально ознайомитися з історією Єгорчика. Егор Кудрявский (https://www.facebook.com/groups/388917945567116).
Родина звернулася до нашої громади за підтримкою і ми не пройшли повз, не відвернулися. Закликаємо кожного відкрити своє серце та допомогти Єгорчику разом, всією країною!
Переможців визначать батьки Єгорчика Кудрявського та оприлюднять назву громади на сторінці Єгорчика у Facebook 30 серпня.
Крім того, у конкурсі передбачений “Приз глядацьких симпатій” – це грошовий бонус у розмірі 3000 грн, який батьки хлопчика перерахують на рахунок громади. Його призначення – подарувати дітям радість. Тобто на наступне свято можна на ці кошти придбати морозива, набори крейд, закупити м’ячі чи інший спортивний інвентар. Щоб отримати потрібно активно підтримувати свою громаду лайками, репостами та коментарями. Оргназітори все це відслідкують, проаналізують і також оголосять переможця 30 серпня.
 
Просимо підтримати цей пост лайками, коментарями та репостами. Нехай ще більше людей дізнаються про історію Єгорчика та побачать, які наші діти творчі, креативні та надзвичайно талановиті.
 
Реквізити для допомоги:
Приват Банк
5168 7573 5840 7031 Кудрявська Анна Олексіївна (мама)
4149 4993 4285 8485 Кудрявський Руслан Сергійович (тато)
Альфабанк
5355 5711 0584 4781 Коваленко Людмила Дмитрівна (бабуся)
Monobank
5375 4114 0554 8244 Кудрявська Анна Олексіївна (мама)