ГУМАНІТАРНА ДОПОМОГА ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИМ ОСОБАМ

В цей нелегкий для України час, весь світ єднається у відчайдушній боротьбі. Небайдужі громадяни роблять все, щоб забезпечити населення усім необхідним та допомогти тим, хто цього потребує. Основною метою діяльності центру надання соціальних послуг Ананьївської міської ради є сприяння у задоволенні соціальних потреб сімей, дітей та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги, на сьогоднішній день в пріоритеті внутрішньо переміщені особи, а також поза увагою не залишаємо сім’ї, які опинились у складних життєвих обставинах. Одним із видів соціальної роботи є надання гуманітарної допомоги. Під час роботи з сім’ями, які потребують особливої соціальної підтримки, досить часто виникає потреба у екстреному наданні найнеобхідніших речей.

І дуже приємно, що серед жителів Ананьївської громади є небайдужі люди, які готові прийти на допомогу іншим і роблять це безкорисно. Саме завдяки підтримці таких людей, сім’ї, які перебувають у важкому матеріальному становищі, мають можливість отримати гуманітарну допомогу у вигляді дитячого та дорослого одягу, взуття, індивідуальних гігієнічних засобів тощо.

Подібна допомога не лише заощадить сімейний бюджет цих родин, але й додасть відчуття у тому, що вони не залишились наодинці зі своїми проблемами. Першочергово гуманітарну допомогу отримують внутрішньо переміщені сім’ї, які перебувають на території нашої громади.

До центру надання соціальних послуг Ананьївської міської ради може звернутися:

кожен, у кого виникла необхідна потреба у дитячих речах (є одяг для дітей різного віку в гарному стані, памперси для малюків вагою до 6 кілограм);

кожен, у кого вдома є дорослі, дитячі речі в гарному стані, але вони тільки займають місце у шафі, сміливо несіть їх до центру надання соціальних послуг Ананьївської міської ради (одяг, взуття, ковдри, постільна білизна, посуд, книги та іграшки).

Велике прохання, щоб речі, які ви вирішили віддати для тих, кому вони будуть необхідні, обов’язково були чистими, придатними для використання.

Речі збираються залежно від сезону, тож зараз актуальним є осінній та літній одяг.

Дякуємо за допомогу тим, хто не залишається байдужим до чужих бід, і хто в силах допомагати в майбутньому.

Звертайтесь до центру надання соціальних послуг Ананьївської міської ради за адресою: м.Ананьїв, вул.Героїв України, 7 “а”.

Тетяна Тимченко, фахівець із соціальної роботи

КУ «ЦНСП Ананьївської міської ради»

ВНУТРІШНЬОПЕРЕМІЩЕНИМ ОСОБАМ