Армія з народом!

Сила та міць, мужність та впевненість, звитяга та гарт — ось які якості 8 липня продемонстрували ананьївцям бійці 122 окремої бригади територіальної оборони міста Одеси.

Вони запросили дорослих та малечу на військово-патріотичний захід до міського парку.

Акція розпочалася з демонстрації військової техніки та озброєння.

Захопленню дітей не було меж, адже можна було не лише доторкнутися, а й потримати в руках, прицілитися та уявити себе бійцем. Різноманітна техніка вабила не лише хлопчиків, а й дівчаток. Та що там казати — навіть жінки й дівчата не оминали нагоди та лізли на бойові автомобілі БРДМ, Хамві, Баггі, брали до рук NLAW, РПГ-7, СПГ, кулемет-браунінг М2 та багато чого іншого.

Бійці виявляли до кожного увагу і такт, підказували, допомагали та пояснювали.

На акції було представлено практично повний спектр діяльності наших воїнів. Чималою увагою користувалилася виставка боєприпасів, поряд з якою були представлені і засоби їх знешкодження. Цікавилися відвідувачі і засобами сучасного зв”язку, амуніції. До уваги городян було представлено і засоби надання медичної допомоги, навіть можна було посидіти за кермом спецтранспортну та натиснути на спецсигнал.

У перервах між ознайомленням з кожною військовою цікавинкою діти пригощалися справжньою солдатською кашею з димком, приготованою безпосередньо на машині польової кухні. Тут же все можна було запити компотом чи мінеральною водичкою, посмакувати шоколадками у камуфльованій обгортці, печивом. І все те частування доповнювалося ще й безкоштовним морозивом.

Зі сцени впродовж акції лунали гарні патріотичні пісні у виконанні як місцевих талантів, так і військовослужбовців-гостей. Символічним за значнням виявився і подарунок від нашої громади — маленька дівчинка передала воїну букет з пшеничним колоссям.

Також серед дітей було проведено історично-військову вікторину, в якій за правильну відповідь кожен отримував солодку винагороду.

Ніхто не виглядав втомленим і діти отримали безліч позитивних емоцій. Безперечно, що нинішня зустріч стала корисною для усіх — військові отримали наснагу та позитив, цивільні вчергове впевнилися, що на захисті Батьківщини стоять мужні та сильні воїни, озброєні потужними засобами. Армія, як ніколи, з народом. Це наш захист, наша сила та звитяга. Ми переможемо!