Ананьївські рятувальники отримали спецодяг та відзнаки

Сьогодні бійцям Ананьївського підрозділу ДСНС було вручено новий спеціальний одяг. Технічне переоснащення підрозділів новою сучасною технікою та спеціальним одягом відбувається в рамках реформування Державної служби України з надзвичайних ситуацій з метою покращення умов несення служби українських рятувальників та підвищення ефективності функціонування сил цивільного захисту в Україні.

Ця приємна місія була виконанана за участі високоповажних гостей: депутата Верховної Ради України Степана Чернявського, депутата Одеської обласної ради Олега Каптура, голови Подільської районної деражавної адміністрації Михайла Лазаренка, голови Ананьївської міської ради Юрія Тищенка. Не оминуло увагою таке свято і безпосереднє керівництво «надзвичайників”: начальник ГУ ДСНС України в Одеській області Вадим Шулюк та начальник 4-го Державного пожежно-рятувального загону Юрій Унтілов.

Користуючись нагодою, голова громади звернув увагу високопосадовців на нагальну необхідність оснащення автопарку підрозділу сучасною технікою. Юрій Сергійович зокрема зазначив, що треба враховувати віддаленість деяких населених пунктів, до яких рятувальники мають оперативно діставатися у випадку надзвичайної ситуації. Юрій Тищенко висловив сподівання, що наступна зустріч відбудеться вже з нагоди вручення техніки, тим паче, що сьогодні ж у сусідній Любашівці відбулася така подія.

Вітаючи бійців з подією, кожен виступаючий високо оцінив роботу підрозділу. З рук гостей чотири рятувальники отримали відзнаки. Зокрема, за самовідданість, високий професіоналізм, проявлений при виконанні завдань за призначенням та вагомі досягнення у службовій діяльності грамотами нагороджено: Андрія Вакарчука, Івана Поліщука, Олександра Голубенка та Олександра Слободяна.