Звернення Ананьївського міського голови Юрія Тищенка з нагоди 31-ї річниці Незалежності України

Шановні земляки!

Сердечно вітаю вас із національним святом нашої державності — Днем Незалежності України!

Ця визначна дата започаткувала нову епоху в житті нашої країни, законодавчо закріпила вікові прагнення народу до національного відродження, духовної свободи та економічного зростання.

Зараз перед нашим суспільством постали виклики, які перевіряють на міцність прагнення українського народу до самостійності та незалежності. Україна переживає найважчі дні своєї історії в протистоянні з силами, що загрожують подальшому існуванню не лише держави, а й нашому, людському існуванню. В цей час і викарбовується усвідомлення народу, що тільки в єдиній незалежній і суверенній країні є майбутнє української нації.

Хай же нас не полишає стійкість в цій священній борні, хай не здригнеться рука, що нищить ворогів, адже ми відстоюємо свободу і незалежність нашої України.

Дорогі ананьївці! Від усієї душі зичу вам міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, подальших успіхів в усіх справах заради процвітання незалежної України. Лише спільна наполеглива праця принесе нам перемогу! Віримо в неї, наближаємо її!

Слава Україні!