Зміни життя та ставлення до нього

Однією з активних форм підтримки безробітних є надання одноразово виплати допомоги по безробіттю для зайняття підприємницькою діяльністю.
Яскравим прикладом успішної організації власної справи за сприяння служби зайнятості є історія підприємця Мутавчі Анни Павлівни ( на знімку).
Залишившись без роботи, Анна у січні 2021 року звернувся до Ананьївської районної філії Одеського обласного центру зайнятості у пошуках професійної самореалізації. До цього вона працювала оператором заправної станції в ТОВ “ОКТАН ЛІМІТЕД” У ході співбесіди з особистим консультантом Анна Мутавчі дізналась про послугу служби зайнятості, яка її зацікавила – це можливість одноразово отримати виплату допомоги по безробіттю для започаткування підприємницької діяльності. Особистий консультант детально роз’яснила Анні законодавчі аспекти започаткування бізнесу і ознайомила з поняттями бізнес-ідеї та бізнес-плану, запропонувала відвідати семінар з орієнтації на підприємницьку діяльність, де тоді ще безробітна отримала інформацію про перспективи розвитку підприємництва у Ананьївському районі.
Профдіагностичне тестування ще раз підтвердило її готовність започаткувати власну справу. У травні 2021 року Анна Мутавчі закінчила навчання з основ підприємницької діяльності у Одеському центрі професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості. Під час освітніх курсів майбутній підприємець вже склала бізнес-план, ідея якого не виникла спонтанно. Анна мала знання та досвід роботи у сфері виробництва та продажу піци, тому вирішила зайняти цю ринкову нішу. Щодо навчання, то воно дуже сподобалось. Анна Мутавчі до сих пір в захваті від викладацьких здібностей бізнес-тренера міжнародного класу Одеського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості Тетяни Миколаївни Шевченко, нині користується її порадами та настановами, щодо організації бізнесу, зокрема подання податкових звітностей.
Після вдалого захисту власного бізнес-проекту Анна Мутавчі зареєструвалась фізичною особою-підприємцем та відкрила свою діяльність по виробництву та реалізації піци орендуючи частину приміщення в будівлі бару «ШАЙБА», що знаходиться в нижньому парку м. Ананьєва. Так з’явився маленький бізнес мешканки міста Ананьєва Анни Мутавчі, в якому вже майже 2 місяці, та він змусив змінити життя і ставлення до нього. Хоча світ сьогодні кидає непрості виклики, Анна Мутавчі оптимістично дивиться на розвиток власного бізнесу і планує в подальшому розширятися: виробництво та продаж кондитерських виробів, на днях відкрила ліцензію на алкогольні напої. Каже, що звертатиметься за допомогою до фахівців служби зайнятості. Щоправда, шукатиме вона не роботу, а кваліфікованих працівників.
На теперішній час конкурентів піці Анни Мутавчі немає. Бізнес Анни передбачає поставку піци на замовлення безпосередньо до замовника, тож смак чудового продукту оцінили вже багато ананьївців.
Кому потрібен такий поширений на таперш ній час та смачний продукт як «ПІЦА» телефонуєте за мобільним 09931850099.