“Злагоджена робота дозволяє без зайвої балаканини та демагогії ухвалювати важливі питання, що стосуються життєдіяльності громади.” – звернення Ананьївського міського голови Юрія Тищенка до жителів громади 27 січня 2023 року

Позаду ще одне результативне та плідне засідання сесії міської ради. Злагоджена робота дозволяє без зайвої балаканини та демагогії ухвалювати важливі питання, що стосуються життєдіяльності громади.

Як завжди, за кадром залишається напружена підготовча робота всіх відділів і ланок, які готують порядок денний, проводять обговорення у профільних депутатських комісіях. Саме там і відбуваються основні дискусії, пошук раціональних рішень та знаходиться узгоджене рішення.

Також хочу підкреслити те, що ми непохитно і наполегливо плануємо реалізувати задуми, які давно вже назріли — провести повну реставрацію центральної вулиці міста, включно з проїжджою частиною. Ці роботи стануть можливі завдяки ухваленому на сесії бюджету.

Приємні зміни очікуємо і завдяки закупівлі нової комунальної техніки для міста, що теж буде втілено завдяки бюджету громади. Окремо зазначу, що питання оновлення агрегатів сфери комунального благоустрою назріло вже давно, адже у спадок від минулої влади не дісталося нічого путнього, навіть лопати.

Вдячний кожному причетному до нинішньої роботи, вдячний депутатському корпусу. Лише в єдності прагнень можна досягти мети, не розпорошувати сили на чвари та розбрат.

Працюємо задля рідного краю, задля перемоги та крок за кроком наближаємо спільну мету нації!