З наслідками підтоплення Байтальського старостату допоміг впоратися голова громади Юрій Тищенко , який оперативно організував виїзд потужної техніки на місце затоплення.

Жителям Байтальського старостату негода також додала тривоги і хвилювання. А з наслідками підтоплення допоміг впоратися голова громади Юрій Тищенко , який оперативно організував виїзд потужної техніки на місце затоплення. На заклик про допомогу відгукнувся підприємець Ігор Дога, який надав транспорт та особисто працював на місці затоплення.
Найбільш критична ситуація склалася в Байталах, де усі струмені сформувалися в одну велику і бурхливу річку. В село виїхав заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Віталій Пянтковський і під його керівництвом стихію приборкали та скерували у вірному напрямку.
Також було прогорнуто замулену дорогу в селі Селіванівка.
Староста Алла Медведенко висловила від імені жителів старостату та від себе особисто щиру подяку усім причетним до цих робіт. Особливі слова вдячності – Юрію Тищенку, який завжди відгукується та координує дії.
Фото та відео надав Віталій П’янтковський