З Миколаєм привітали і щедрівки заспівали

Які б над нами не висли загрози та небезпеки, але нездоланним є прагнення українців до саморозвитку і творчості. І в цьому гарним прикладом є досвід колективу школи естетичного виховання ім.П.І.Ніщинського, які 21 грудня не лише провели звітний концерт, а й своєрідно привітали з днем святого Миколая усіх друзів навчального закладу та показали здібності своїх вихованців.

В маленькій, але теплій і затишній зілі, у яку перетворився ненадовго один із класів, зручно розташувалися батьки та прихильники юних виконавців.

На початку заходу ведуча, зінаїда Полтавцева запросила вшанувати хвилиною мовчання пам”ять тих, хто ціною свого життя береже наш мир, загиблих воїнів-оборонців. Адже саме завдяки їм и маємо змогу зустрічатися, жити буденним життям, мріяти та сподіватися.

Далі перед глядачами постали гітаристи і піаністи, баяністи і маримбісти, саксофоністи і флейтисти. Своїми чистими і ніжними голосами порадували як окремі солісти, так і дуети та дитячий ансамбль. В репертуарі прозувучали народні та класичні твори, як широко відомі, так і нові.

Наприкінці концерту словом до дітей звернувся настоятель собору Олександра Невського протоієрей Микола Ярем. Він нагадав присутнім про важливість постаті Миколая Чудотворця, про його значення у вихованні підростаючого покоління.

Захоплення виступами маленьких музикантів та співаків висловив і настоятель собору Успіння Божої матері ієрей Дмитро Дементьєв. Він впевнений, що кожен сьогоднішній виконавець є доброю людиною, а добро — це і є любов. Нам цього зараз не вистачає, тому отець Дмитро побажав, аби діти продовжували примножувати добро на землі саме таким способом — розвиваючи свої здібності та таланти і даруючи їх оточуючим.

Гарним завершенням свята стали солодкі подарунки від Ананьївського міського голови Юрія Тищенка. Їх вручила дітям начальниця відділу кульутри і туризму міської ради Ольга Сагала. Користуючись нагодою, вона передала вітання від Юрія Тищенка та підкреслила, що він цінує той внесок у створення позитивного іміджу громади, який роблять вихованці та колектив школи естетичного виховання. Школа звучить, школа уславляє Ананьївщину, а отже — нам є ким пишатися.

З гарним настроєм та чудовими враженнями усі присутні стали до спільного фото, аби спинити цю гарну мить, яка зібрала поціновувачів творчості.