Як не втрапити в трудове рабство

Більшість осіб, які вперше вчиняють кримінальні правопорушення, мають молодий вік, тому при проведенні вчасної профілактичної та соціально – виховної роботи, спрямованої на недопущення вчинення ними повторних кримінальних правопорушень необхідна тісна співпраця між Центром пробації та центром надання соціальних послуг. 

Під час проведення роботи з підобліковими обговорюються їхні криміногенні потреби, шляхи їх вирішення та як вирішенню потреб можуть посприяти працівники Центру з надання соціальних послуг. В подальшому саме у цих напрямках Центром проводиться робота як із самими особами, засудженими до покарань не пов’язаних з позбавленням волі, так і з членами їх сімей.

Минулого тижня проведено зустріч клієнтів пробації з фахівцем із соціальної роботи центру надання соціальних послуг Ананьївської міської ради Тетяною Тимченко з метою надання послуги клієнтам пробації щодо роз’яснення поняття сучасного трудового рабства. Під час зустрічі  надано інформацію стосовно порядку оформлення на роботу та як діяти при виникненні проблемних ситуацій.

Присутнім було доведено, що завжди необхідно ретельно вивчати будь-яку пропозицію працевлаштування, навіть якщо ви довіряєте тому, хто її пропонує. Адже лише обізнаність та обачність допоможуть захистити себе та своїх близьких.

Наближаємо нашу Перемогу, працюємо далі!

Слава Україні!

Тетяна Тимченко, фахівець із соціальної роботи КУ «ЦНСП Ананьївської міської ради»