Володарі м’яча і поля

ФУТБОЛЬНІ ПРИСТРАСТІ ВІДШУМІЛИ 31 ЛИПНЯ І ПЕРЕМОЖЦЕМ ТУРНІРУ СТАЛА КОМАНДА “ДИНАМО” (АНАНЬЇВ). ВИЙШОВШИ У ФІНАЛ З ФУТБОЛІСТАМИ ЗБІРНОЇ КОМАНДИ 122 ОБрТРО ТА ЗІГРАВШИ ВНІЧИЮ 1:1, БУЛО ЗІГРАНО СЕРІЮ ПЕНАЛЬТІ, ЯКІ Й ВИЗНАЧИЛИ ВЛАСНИКІВ І МІСЦЯ.

Кращим гравцем (вірніше — гравчинею) стала Тетяна Кльопка, звання кращого бомбардира присутдили Олександрові Луценко, а кращим воротарем одноголосно визнано Віктора Бороданенка.

Вітаючи переможців та вручаючи їм грамоти і кубки, виконувачка обов”язків міського голови, секретар міської ради Оксана Глущенко зазначили, що нинішня подія ще раз підкреслює важливість української перемоги для нас. Вона наголосила, що буде перемога — повернеться мир, повернеться мир, відбудується стадіон і спорт посяде своє значиме місце в нашому житті.

Оксана Василівна подякувала учасникам та вболівальникам за атмосферу азарту та спортивної боротьби, які сьогодні панували в цій частині міста.

Окремо хочеться зазначити на організованості та волі до перемоги команд “Зірка” (Жеребкове), “Колос” (Новогеоргіївка), “Вікторія” (Ананьїв), збірної роти охорони. Всі гравці виклалися на максимум, незважаючи на спеку, працювали на полі з віддачею та продемонстрували якісну і характерну гру.