Вітання Ананьївського міського голови Юрія Тищенка з нагоди Дня українського добровольця

14 березня в Україні відзначається День українського добровольця. В цей день 2014 року перші 500 бійців-добровольців самооборони Майдану прибули на полігон Нові Петрівці.

Так розпочався бойовий шлях першого добровольчого батальйону, до якого примкнули тисячі свідомих громадян України, щоб боронити незалежність своєї держави та стали ідеологічною основою нової української армії.

Тож це свято людей, які свідомо, за покликом власного серця, стали на захист своєї Батьківщини, продемонструвавши високу громадянську свідомість та саможертовність. Саме добровольчі батальйони взяли участь у перших найважчих боях на сході нашої країни проти російського агресора, по суті, до того не маючи жодного відношення до армії.

Тисячі добровольців стали до оборони рідної землі і в лютому 2022 року, коли розпочалася повномасштабна агресія.

Ваш подвиг назавжди буде вписаний у скрижалі історії як взірець патріотизму для кожної чесної людини, а країна щодня пересвідчується, що ваша мужність та сила здатні подолати будь-які перешкоди!

Від усієї Ананьївської громади щиро дякую мужнім воїнам за виявлені мужність та патріотизм, любов до рідної землі, непохитну віру у нашу перемогу.

Шановні добровольці української армії, нехай же доля буде прихильною до вас, даруючи радість життя, незрадливу вдачу, вірних і надійних друзів. Хай береже Господь кожного з вас і дарує перемогу!

Слава Україні!

Слава нації!