Відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій міської ради

Сьогодні відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій міської ради, яке провела виконувачка обов”язків міського голови, секретар міської ради Оксана Глущенко.

На розгляд членів комісії було подано пять питань порядку денного.  Два з них — “Про підготовку до пропуску льодоходу, повені та паводків у весняно-літній період 2023 року” та “Про утворення місцевих пожежно-рятувальних підрозділів” — представила головна спеціалістка сектору з питань надзвичайних ситуацій, оборонної роботи та цивільного захисту Ананьївської міської ради Людмила Новацька.

Ще два питання представив начальник 10 ДПРЧ 4 ДПРЗ ГУ ДСНС України в Одеській області Валентин Мунтян. Зокрема, розглянуто таке: “Про уточнення координат місць знищення вибухонебезпечних предметів на території Ананьївської міської територіальної громади” та “Про стан протипожежного водопостачання в Ананьївській міській територіальній громаді”.

Про інформаційно-роз”яснювальну роботу щодо попередження небезпечних подій, пожеж та загибелі людей на них йшлося у доповіді, представленій інспектором ВЗНС Подільського РУГУ ДСНС України в Одеській області Євгеном Живорою.

Заслухавши та обговоривши кожне питання, було ухвалено відповідні рішення та надано доручення.