Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Ананьївської міської ради

9 березня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Ананьївської міської ради, яке провела виконувачка обов’язків міського голови, секретар міськради Оксана Глущенко.

На порядку денному розглядалися питання соціального, комунального спрямування, економіки та благоустрою. Проєкти рішень попередньо розглядалися у відповідних профільних комісіях.

Перше питання — “Про схвалення проєкту рішення Ананьївської міської ради “Про внесення змін і доповнень до рішення Ананьївської міської ради від 16 грудня 2022 року №688-VIII “Про міський бюджет Ананьївської міської територіальної громади на 2023 рік” — представив начальник фінансового відділу міської ради Андрій Продан.

Низку важливих питань, які стосуються долі окремих верств підростаючого покоління представив начальник служби у справах дітей Станіслав Платонов. Зокрема, на виконавчому комітеті розглядалося продовження терміну перебування малолітньої дитини в будинку дитини, поновлення статусу дитини-сироти неповнолітній, про взяття на квартирний облік виконавчого комітету Ананьївської міської ради дитини, позбавленої батьківського піклування та інше.

Усі представлені питання попереедньо ретельно були вивчені, пройшли необхідну процедуру затвердження на засіданні комісії з питань захисту дітей при міській раді. Відтак і сьогодні отримали одноголосну підтримку присутніх членів виконкому.

Схвалено на виконкомі і питання, які представила головна спеціалістка сектору з питань надзвичайних ситуацій, оборонної роботи та цивільного захисту міської ради Людмила Новацька. Зокрема вони стосуватимуться нормального функціонування та обслуговування засобів сповіщення = сирен.

Низку важливих питань представила на розгляд членів виконкому представила начальниця відділу охорони здоров’я та соціальної політики Ананьївської міської ради Оксана Ярем.

Стосувалися вони як призначення помічників дієздатним особам літнього віку та хворим, так надання матеріальної допомоги — одноразової та на поховання. Також присутні схвально проголосували за поновлення на квартирному обліку виконкому дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Було затверджено проєкти рішення “Про затвердження звіту про виконання фінансового плану КНП “Ананьївська багатопрофільна міська лікарня на 2022 рік” і такий же звіт від “Ананьївського центру первинної медико-санітрарної допомоги” зі змінми станом на 1 лютого 2023 року. Їх представили директори вищезгаданих установ — відповідно Анатолій Койчев та Вікторія Середа.

Ще на засіданні виконавчого комітету затвердили календарний план спортивних заходів Ананьївської міської територіальної громади на 2023 рік, внесли деякі зміни до попередніх рішень тощо. Доповідала головна спеціалістка відділу освіти, молоді та спорту міської ради Ганна Самотей.

Необхідне затвердження виконавчим комітетом пройшли і проєкти рішень про затвердження звітів за 2022 рік наступних комунальних підприємств: “”Ананьїв-водоканал”, “Місто-сервіс” та “Ананьївська друкарня Ананьївської міської ради”. Також схвалено і проєкти рішень про затвердження змін до фінансових планів цих підприємств за аналогічний період.

На виконкомі було розглянуто і заяви жителів громади щодо виходу з членів особистого селянського господарства, а також про внесення змін до облікової картки об”єкта погосподарського обліку. Доповідала начальниця відділу земельних відносин та охорони навколишнього середовища Наталія Тірон.

Схвалення отримав і проєкт рішення міської ради “Про затвердження цільової програми з енергоефективності та енергозбереження на території Ананьївської міської територіальної громади на 2023 рік”. Це питання та кілька інших були подані до розгляду в.о.начальника відділу з питань будівництва житлово-комунального господарства та інфраструктури міської ради Надією Ткач.

Усього було розглянуто 44 питання порядку денного. Далі вони будуть подані на сесію, де теж пройдуть процедуру голосування.

Засідання виконавчого комітету відбулося в атмосфері співпраці та порозуміння.