Важливі питання, відповідальні рішення

Сьогодні, 27 травня, відбулося засідання виконавчого комітету Ананьївської міської ради, яке провів голова громади Юрій Тищенко. На порядку денному розглядалося 18 питань.

Зокрема, члени виконкому ухвалили кілька проєктів, представлених начальником фінансового управління міської ради Андрієм Проданом. Зокрема: проєкт рішення міської ради «Про внесення змін і доповнень до рішення Ананьївської міської ради від 23.12.2020 року № 58-VІІІ «Про бюджет Ананьївської міської територіальної громади на 2021 рік»; проєкт рішення  міської ради «Про відрахування господарськими організаціями до міського бюджету  частини прибутку (доходу) за результатами щоквартальної фінансово-господарської діяльності  у 2022 році; проєкту рішення міської ради « Про транспортний податок на 2022 рік»; проєкту рішення міської ради «Про встановлення  місцевих податків та зборів  на території Ананьївської міської територіальної громади».

Отримав схвалення і проєкт рішення міської ради «Про затвердження звіту про виконання фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Ананьївський центр первинної медико-санітарної допомоги Ананьївської міської ради» за І квартал 2021 року». Представив його директор Комунального некомерційного підприємства «Ананьївський центр первинної медико-санітарної допомоги Ананьївської міської ради» Валерій Ченчик.

Зацікавлення та обговорення викликав і проєкт рішення «Про закриття та перенесення кладовища  в с.Кохівка Ананьївської міської територіальної громади», представлений головним архітектором сектору містобудування та архітектури Андрієм Гладким. Він, коментуючи це питання зазначив, що цей крок вимушений і назрівший, оскільки не можна порушувати державні будівельні та санітарні норми, в яких чітко прописана відстань кладовищ від населених пунктів та житлових будівель.

Міський голова рекомендував решті присутніх старост не легковажити і вже працювати з цим питанням, адже така ж процедура чекатиме і їх старостати. Після почутих аргументів члени виконкому ухвалили  закриття та перенесення кладовища в с.Кохівка.

Також на виконкомі було розглянуто й низку робочих питань, як то: затвердження акту обстеження житлового будинку, надання дозволу на встановлення тимчасової споруди для здійснення  підприємницької діяльності, про робочу групу з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення  Ананьївської міської територіальної громади та Положення про неї тощо.

Буде цікавою і наступна інформація для бджолярів громади – на виконкомі ухвалено створення комісії із встановлення факту отруєння  бджіл на території Ананьївської міської територіальної громади. Це та низку інших питань представила головна спеціалістка відділу економічного розвитку Ананьївської міської ради Наталя Карпенко. Також затверджено Порядок реєстрації пасіки  на території Ананьївської міської територіальної громади.

Головний спеціаліст юридичного відділу міської ради Інна Майданюк винесла на розгляд виконкому два питання – затвердження  умов та додаткових умов передачі нерухомого майна  в оренду з проведенням аукціону і затвердження звіту про ринкову вартість комунального майна Ананьївської міської територіальної громади. Їх також було ухвалено одноголосно, як і питання, винесене начальницею відділу охорони здоров’я та соціальної політики міської ради Оксаною Ярем (про постановку на квартирний облік виконкому  Ананьївської міської ради).

На сьогоднішньому засіданні виконкому було погоджено й кілька питань, які безпосередньо стосуватимуться покращення благоустрою громади. Присутні затвердили структуру та штатний розпис комунального підприємства «Місто-сервіс», які представила  його керівниця Надія Димовська.

Схвально було сприйнято і проєкт, запропонований керуючою справами виконавчого комітету міської ради  міського голови Наталією Колойденко – про надання дозволу підприємиці Олені Мержиєвській на проведення благоустрою території на вулиці Єврейській, 15.  Таким чином з боку заявниці робиться ще один крок до поліпшення благоустрою в місті.

Засідання виконкому пройшло в атмосфері порозуміння, підтвердженням тому – одноголосне ухвалення усіх розглянутих рішень.