Увага, конкурс на заміщення посади директора КУ “Центр надання соціальних послуг” Ананьївської міської ради!

Відповідно до Закону України «Про соціальні послуги», Постанови Кабінету Міністрів України від 3 березня 2020 року № 200 «Про затвердження Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника надавача соціальних послуг комунального сектору», рішення Ананьївської міської ради від 05.08.2021 № 302  «Про створення Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Ананьївської міської ради» та  наказу відділу охорони здоров’я та соціальної політики Ананьївської  міської ради від 16.08.2021 року  № 15  «Про проведення конкурсу   на посаду директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Ананьївської  міської ради»,

Відділ охорони здоров’я та соціальної політики Ананьївської  міської ради ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на посаду директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг»  Ананьївської міської ради.

Умови проведення конкурсу на посаду директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Ананьївської  міської ради. 

Для участі в конкурсі претендент особисто подає або надсилає електронною поштою такі документи:

– заяву про участь у конкурсі;
– належним чином завірені копії документа, що посвідчує особу, документа про освіту, трудової книжки або інших документів, що засвідчують досвід роботи;
– автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
– мотиваційний лист, складений у довільній формі;
– довідку про відсутність судимості;
– перспективний план розвитку Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг»Ананьївської  міської ради(презентація).

Крім зазначених документів, претендент може додатково подавати документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності, репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).
У разі подання заяви та документів лише електронною поштою претендент до проходження перевірки на знання норм відповідного законодавства України додатково подає власноручно підписану заяву.

Кваліфікаційні вимоги до претендента:

– освіта вища (магістр, спеціаліст) відповідного напряму підготовки;
– стаж роботи на керівній посаді або стаж роботи у відповідній сфері діяльності на керівних посадах нижчого рівня не менше п’яти років;
– знання державної мови;
– навики роботи з комп’ютером та знання відповідних програмних засобів.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається відділом охорони здоров’я та соціальноі політики Ананьївської міської ради  .

Заяви з необхідними для участі у конкурсі документами, приймаються в приміщенні Ананьївської  міської ради протягом 15 календарних днів з дня оголошення конкурсу за адресою: м. Ананьів , вул. Незалежності, 51, кабінет № 104 , тел. 0976773814
e-mail:ananiev_oztsp@ukr.net

  Голові конкурсної комісії                       ___________________

__________________________________________     (прізвище, ім’я, по батькові)

__________________________________________

 (прізвище, ім’я, по-батькові претендента)

який (яка) проживає за адресою: _____________

__________________________________________,

__________________________________________,

 (номер контактного телефону)

адреса електронної пошти ___________________

(заповнюється друкованими літерами)

ЗАЯВА

Прошу допустити мене до участі в конкурсі на зайняття посади директора Комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Ананьївської міської ради».

Підтверджую достовірність інформації, викладеної у поданих мною документах.

Про проведення конкурсу прошу поінформувати мене шляхом*:

  • надсилання листа на зазначену адресу;
  • надсилання електронного листа на зазначену електронну адресу;
  • телефонного дзвінка за номером _________________________________;
  • _______________________________________________________________.

(іншим доступним способом)

___________________ 20___ р.___________________
(підпис)

__________

* У разі неможливості інформування вибраним претендентом способом повідомлення надсилається на зазначену в цій заяві електронну адресу.

ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до Закону України «Про соціальні послуги», Постанови Кабінету Міністрів України від 03 березня 2020 року № 200 «Про затвердження Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника надавача соціальних послуг комунального відділ охорони здоров’я та соціальноі політики Ананьївської міської ради рада оголошує про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора  Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Ананьївської міської ради

Конкурсна комісія утворюється у складі не менш як п’ять осіб.

До складу конкурсної комісії у рівній кількості входять представники суб’єктів системи надання соціальних послуг, визначених статтею 8 Закону України «Про соціальні послуги», а саме:

  1. уповноважені органи у сфері надання соціальних послуг;
  2. отримувачі соціальних послуг;
  3. надавачі соціальних послуг;
  4. об’єднання працівників системи надання соціальних послуг;
  5. об’єднання надавачів соціальних послуг;
  6. об’єднання отримувачів соціальних послуг.

До складу конкурсної комісії не можуть входити представники того надавача соціальних послуг комунального сектору, в якому проводиться конкурс на зайняття посади керівника.

Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії можна надавати з 8:00 до 17:00 (обідня перерва з 12:00 до 13:00), крім вихідних, протягом 10 календарних днів з дати оприлюднення оголошення до відділу охорони здоровя та соціальної політикки Ананьївської міської ради за адресою:  кабінет № 104, вул.Незалежності , 51 , м.Ананьїв, Подільський р-н