Увага, конкурс!

    Ананьївська міська рада оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки нерухомого майна, з метою передачі його в оренду на аукціоні.        
Конкурс відбудеться 23 червня 2021 року о 10 год.00хв. в Ананьївській міській раді, малий зал засідань.          
Назва об’єкта оцінки – частина нежитлової будівлі (частина нежитлової будівлі першого поверху, яка визначена згідно технічного паспорта №145 від 22.02.2021р. літерою «А1» (приміщення №1 – площею 101,2м², приміщення №2 – площею 5,1м², загальною площею 106,3 м²).      Місцезнаходження об’єкта оцінки – Одеська область,м. Ананьїв, вул. Незалежності, 63.     
Власник – Ананьївська міська рада.     
Мета проведення незалежної оцінки – передача в оренду на аукціоні.     
Претендентам для участі в конкурсі необхідно надати конкурсну документацію, яка подається у запечатаному конверті з описом підтвердних документів, що містяться у конверті.         
До підтвердних документів, поданих на конкурс із відбору суб’єктів оціночної діяльності, належать: – заява на участь у конкурсі; – копія установчого документа претендента; – копії кваліфікаційних документів оцінювачів, яких буде залучено до проведення оцінки і підписання звіту про оцінку майна; – копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України; – інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним для проведення з незалежної оцінки майна).   Конкурсна пропозиція претендентів подається у окремому запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо ціни виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт.          
Прийом заяв на участь у конкурсі припиняється за чотири календарних дні до дати проведення конкурсу.            
Конкурсна комісія працює в міській раді, кабінет №29, вул. Незалежності, 51, м. Ананьїв, телефон 2-15-22, електронна адреса: ananivmr@odessa.gov.ua.  
* Бланки документів для участі в конкурсі (Інформація щодо досвіду суб’єкта оціночної діяльності та (або) оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна (експертної грошової оцінки земельної ділянки) та підписання звіту про оцінку майна (експертну грошову оцінку земельної ділянки); Заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності; Інформація про претендента) визначені наказом Фондом державного майна України від 31.12.2015  №2075 «Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності»