Уряд визначився з порядком використання коштів Фонду ліквідації наслідків збройної агресії

Кабінет Міністрів України затвердив (https://www.kmu.gov.ua/news/uriad-zatverdyv-poriadok-vykorystannia-koshtiv-fondu-likvidatsii-naslidkiv-zbroinoi-ahresii) Порядок використання коштів Фонду ліквідації наслідків збройної агресії. Йдеться про 35,5 млрд гривень, виділених із держбюджету. Кошти будуть спрямовані на такі основні напрями:

🟢будівництво громадських будівель, захисних споруд цивільного захисту;

🟢реконструкцію, капітальний ремонт об’єктів критичної інфраструктури;

🟢будівництво, реконструкцію, капітальний ремонт будівель для забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб та осіб, які втратили його внаслідок воєнних дій;

🟢розроблення проєктної документації для зруйнованих війною об’єктів;

🟢закупівлю шкільних автобусів, спеціального транспорту для закладів охорони здоров’я та комунальних підприємств з благоустрою територій;

🟢придбання житлових приміщень, садових і дачних будинків для громадян України, відповідні об’єкти нерухомого майна яких знищені внаслідок бойових дій.

❗️Звернення про виділення коштів від Фонду зможуть подавати представники обласних, Київської міської держадміністрацій (обласних військово-цивільних, військових, Київської міської військової адміністрації) до Мінінфраструктури, Міненерго, МОЗ і МОН.