“Ти у мене єдина!”

Минулого тижня молоді, небайдужі, активні та ініціативні провели цікаву об’єднавчу акцію, яка невипадково припала на нещодавно встановлений Президентом День молоді — 12 серпня. А оскільки незабаром країна святкуватиме 30-річчя Незалежності, то й тема була обрана знакова – “Ти у мене єдина!”
Отож, за кілька днів до проведення відділ культури та туризму оголосив про створення арт-об’єкту, призначив час і місце зустрічі та запросив долучитися усіх бажаючих.
12 серпня, пообіді, в міському “Молодіжному” парку зібралися діти, молодь та громадські активісти, які спільними зусиллями, за кілька годин створили великий малюнок на великому листі фанери. Фарбу та колори були надані місцевими підприємцями, які таким чином висловили свою підтримку події.
Завершальним штрихом малюнку стали відбитки долоньок учасників акції, які вони залишили на намальованій квітці. А найменшеньких художників Ольга Сагала пригостила морозивом.
Під час акції Ігор Урсул, один з активістів ананьївського проєкту “Культурна демократія” став часником флум-флешмобу та прорив віртуальний тунель та зясував, що з іншої сторони земної кулі знаходиться місто Анкорідж (США). Це стало ще однією цікавинкою події.
Слід зазначити, що попередньо малюнок планувалося розмістити на одній зі стін, але, на превеликий жаль, так і не вдалося досягти порозуміння з власниками будівлі. Стіна так і залишиться сірою, хоча могла б стати яскравим арт-об’єктом вуличного мистецтва.
Проте, і отримавши відмову, організатори не засмутилися, а створили цілком мобільний тематичний малюнок, який надалі зможуть використовувати під час різноманітних урочистостей.
А ще учасники акції отримали гарні емоції від спільної роботи, від почуття єдності та й просто провівши час у колі гарних людей.