Спорт – це здоров’я! А ще – грошові премії!

На початку листопада комісія з питань присудження щорічної премії Одеської обласної ради талановитій молоді за особисті досягнення у різних сферах суспільного життя визначила та назвала переможців. Для нашої громади ця новина особливо приємна тим, що серед нагороджених є й представниця Ананьївщини. Зокрема, ІІІ місце в номінації “За спортивні досягнення” здобула вихованиця тренера Олега Климчука, кандидатка в майстри спорту України, учениця 9 класу Ананьївського спортивного ліцею Вікторія Панасюк.

Дівчина отримала грамоту та грошову премію  розмірі 10 тисяч гривень з рук голови Одеської обласної ради Григорія Діденка. Він тепло привітав усіх переможців та побажав нових здобутків.

Вже вдома, трохи згодом, коли вщухла перша радість від події, Вікторія поділилася планами стосовно використання отриманої суми – передусім дівчина хоче придбати гарне та якісне футбольне взуття. А іншу частину суми, дослухавшись до поради матері, було вирішено відкласти на картку – збиратимуть на майбутнє навчання у вищому учбовому закладі.

Що ж, в поміркованості та цілеспрямованості ця дівчинка є прикладом для однолітків. Хай же легко справдяться усі її честолюбні та амбітні плани, аби і надалі ми могли пишатися її здобутками.