Сплата податків – обов’язок кожного!

Інформація до відома платників податків та зборів Ананьївської міської територіальної громади!

              У зв’язку із прийняттям Верховною Радою України 15 березня 2022 року Закону України № 2120-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо дії норм на період дії воєнного стану» змінено встановлений Податковим кодексом України порядок справляння плати за землю, податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки територій, на яких ведуться (велися) бойові дії.

           Перелік територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих збройними формуваннями Російської Федерації, визначається Кабінетом Міністрів України. Наразі, такий перелік не визначений.

           Термін подання податкової декларації з плати за землю, податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки на 2022 рік припав на 21 лютого 2022 року.

           На сьогоднішній день на території Одеської області бойові дії не ведуться, тому звертаємось до суб’єктів господарювання з проханням сплачувати місцеві податки  в повному обсязі відповідно до задекларованих зобов’язань до бюджету Ананьївської міської територіальної громади.

Своєчасне сплачення податків та зборів – це не лише вагома підтримка економіки України, а й ваш особистий внесок в наближення перемоги нашої країни!

       Роз’яснення Державної податкової служби України: https://tax.gov.ua/media-tsentr/novini/577847.html