Сьогодні відбулося засідання виконавчого комітету, яке провів міський голова Юрій Тищенко.

На порядок денний було винесено 12 питань. Проєкти рішень попередньо розглядалися у відповідних профільних комісіях.
Перші два – «Про схвалення проекту рішення міської ради «Про звіт щодо виконання бюджету Ананьївської міської територіальної громади за січень-червень 2021 року» та «Про схвалення проекту рішення міської ради « Про Прогноз бюджету Ананьївської міської територіальної громади на 2022-2024 роки.» – представив начальник фінансового управління міської ради Андрій Продан.
Про підсумки двох електронних аукціонів повідомила членів виконкому начальниця юридичного відділу міської ради Юлія Грицька.
Також присутні ухвалили питання про затвердження Положення про порядок призначення та реєстрації помічника дієздатній фізичній особі, яка за станом здоров’я не може самостійно здійснювати свої права та виконувати обов’язки. Представила це питання начальниця відділу охорони здоров’я та соціальної політики міської ради Оксана Ярем. Також Оксана Іванівна винесла на голосування і питання про взяття на квартирний облік громадянина Б. (учасник бойових дій),про взяття на квартирний облік громадянки А. (мати багатодітної родини) та взяття на квартирний облік неповнолітнього К. (дитина-сирота).
Також доповідачка подала на схвалення наступні проєкти рішень міської ради: «Про затвердження звіту про виконання фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Ананьївська багатопрофільна міська лікарня Ананьївської міської ради» за І півріччя 2021 року та «Про затвердження звіту про виконання фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Ананьївський центр первинної медико-санітарної допомоги Ананьївської міської ради» за І півріччя 2021 року.»
Після одностайного ухвалення міський голова поцікавився станом виплати медикам заборгованості по зарплаті, на що отримав відповідь про її виплату цими днями. Також Юрій Тищенко категорично прокоментував розмови щодо бажань чиновників згори провести реорганізацію місцевої лікарні та приєднати її до Любашівської. Юрій Сергійович рішуче налаштований відстоювати місцеву медицину та впевнений у такій же позиції депутатів міської ради і саме вони мають сказати своє остаточне слово. Також він наполегливо рекомендував старостам вирішити проблему з відсутністю медичних працівників в сільських ФАПах. Зокрема мова йшла про Коханівку, Шелехове, Новоолександрівку.
– Прошу вас приділити увагу вирішенню саме цього питання. Ставлю його на контроль, – так у підсумку зазначив голова громади.
Завершилося засідання виконкому розглядом та ухвалень двох питань, представлених начальницею відділу економічного розвитку міської ради Вікторією Шляхтою. Йшлося про рішення міської ради «Про затвердження Звіту про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Ананьївської міської територіальної громади за І півріччя 2021 року». У другому питанні йшлося про забезпечення реалізації державної підтримки бджолярів на території Ананьївської міської територіальної громади.
Вичерпавши порядок денний, міський голова подякував виконкому за чітку та злагоджену роботу. Також Юрій Сергійович тепло привіта в з днем народження старосту Жеребківського старостату Валентина Мокряка, який саме сьогодні святкує свій день народження.