Сьогодні відбулося пленарне засідання дванадцятої, позачергової сесії Ананьївської міської ради, яке провів міський голова Юрій Тищенко

На початку роботи святкові ноти вніс депутат міської ради Олег Костін, який вручив міському голові Юрію Тищенку подяку від командувача УДА Дмитра Яроша.
Юрій Сергійович отримав цю відзнаку за державницьку позицію, значну та систематичну волонтерську допомогу та підтримку підрозділів Української Добровольчої Армії.
Міського голову тепло привітав і відомий патріот та доброчинець Альберт Кручинін.
На розгляд депутатів було винесено 51 питання порядку денного. Усі попередньо розглядалися та обговорювалися у відповідних профільних депутатських комісіях, були узгоджені на засіданні виконавчого комітету, отож не потребували додаткових пояснень. Детально ознайомитися з порядком денним можна на сайті за цим посиланням https://ananiv-mr.od.gov.ua/proyekty-ta-dodatky-do…/
Депутати міськради передусім узгодили внесення змін і доповнень до рішення Ананьївської міської ради від 23 грудня 2020 року № 58-VІІІ «Про бюджет Ананьївської міської територіальної громади на 2021 рік». Міський голова додатково пояснив, що дане рішення – вимушена міра, аби нормально і вчасно розпочати опалювальний сезон. Тому зараз маємо усі наявні кошти спрямувати на це: “Допоки почне діяти меморандум, укладений Урядом, «Нафтогазом» та очільниками міст щодо врегулювання питань у сфері постачання теплової енергії та гарячої води, нам вже потрібно зараз обігрівати дітей. А поставщики газу не надто поспішають на торги. Тому маємо поки діяти самостійно. У разі ж, якщо все складеться успішно, то й кошти нікуди не дінуться. Але мусимо підстрахуватися.” – зазначив Юрій Тищенко.
Додатково пояснив міський голова і необхідність ухвалення наступного рішення -про затвердження Порядку списання майна комунальної власності Ананьївської міської територіальної громади. Юрій Сергійович підкреслив, що тоді громада зможе доопрацювати другу частину проєкту майбутнього спортивного комплексу та отримати субвенцію на його реалізацію напряму з Києва.
Серед низки питань, представлених начальницею юридичного відділу міської ради Юлією Грицькою, окремої уваги заслуговують отримані старостами повноваження на вчинення нотаріальних дій на території старостинських округів Ананьївської міської територіальної громади. Варто сподіватися на переваги, які сільчани отримають на місцях та будуть позбавлені необхідності кудись їхати.
Переважна більшість питань порядку денного стосувалася земельних питань, які представила депутатському загалу начальниця відділу земельних відносин та охорони навколишнього середовища Наталія Тірон. Усі вони були затверджені одноголосно. Зокрема, розглядалися та ухвалювалися питання надання дозволів на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва для передачі їх в оренду; надання дозволів на розробку проєктів землеустрою щодо зміни цільового призначення земельних ділянок комунальної власності; надання дозволів на розробку проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для передачі їх безоплатно у власність для ведення особистого селянського господарства за межами населених пунктів тощо. Щодо усіх представлених питань порядку денного ухвалено одноголосні рішення.
Робота сесії пройшла в робочому режимі, без суперечок та дискусій. Депутати виявили згоду та розуміння під час засідання, що вже стало прикметною особливістю народних обранців нинішньої каденції.