Сьогодні відбулося пленарне засідання 11 чергової сесії Ананьївської міської ради, яке провів міський голова Юрій Тищенко.

На розгляд депутатів було винесено 26 питань порядку денного. Сі попередньо розглядалися та обговорювалися у відповідних профільних депутатських комісіях, були узгоджені на вчорашньому засіданні виконавчого комітету. Отож сьогодні не потребували додаткових пояснень. Детально ознайомитися з порядком денним можна на сайті за цим посиланням https://ananiv-mr.od.gov.ua/proyekty-ta-dodatky-do…/
Передусім народні обранці узгодили два питання, представлених начальником фінансового управління міської ради Андрієм Проданом. Далі затвердили зміни до деяких попередніх рішень, запропоновані начальницею відділу освіти, молоді та спорту міської ради НадієюГончарук.
Зміни до попереднього рішення винесла на голосування і начальниця юридичного відділу міської ради Юлія Грицька. Ще одне питання, яке вона запропонувала на розгляд депутатів, стосувалося затвердження договорів оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності.
Також депутати ухвалили звіт про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Ананьївський ЦПМСД Ананьївської міської ради» за І півріччя 2021 року та питання про управління комунальним майном (доповідачка – начальниця відділ охорони здоров’я та соціальної політики міської ради Оксана Ярем).
На сесії було затверджено і звіт про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Ананьївської міської територіальної громади за І півріччя 2021 року. Його представила начальниця відділу економічного розвитку міської ради Вікторія Шляхта.
Затвердили депутати і Правила благоустрою території Ананьївської міської територіальної громади (доповідачка – в.о. начальника відділу з питань будівництва ЖКГ та інфраструктурпи Надія Ткач).
Значна частина питань порядку денного стосувалася земельних питань, які представила депутатському загалу начальниця відділу земельних відносин та охорони навколишнього середовища Наталія Тірон. Усі вони були затверджені одноголосно.
Вичерпавши порядок денний, міський голова звернувся до директора міської багатопрофільної лікарні Анатолія Койчева з проханням більш детально оповісти депутатам про ситуацію довкола медичного закладу та тих пропозицій, що почали надходити стосовно приєднання місцевої лікарні до Любашівсьвкої.
Дійсно, як повідомив Анатолій Койчев, вчора в Любашівці відбулася зустріч, на яку було запрошено керівників медичних закладів Ананьїва та Саврані. Від представників Національної служби здоров’я лунали ідеї щодо реорганізації. Анатолій Степанович переконаний, що це хибний крок, який не вирішить питання любашівців із заборгованістю по зарплатам та ще й доб’є ананьївську лікарню. Він з гіркотою констатував: «Нас заганяють в кут такими рішеннями та ще й підпирають». Проте Юрій Тищенко не підтримав песимістичний настрій головного лікаря громади. А навпаки – доволі категорично заперечив йому та ще й дорікнув: «Ніхто, окрім нас, депутатів та жителів не вправі ухвалювати такі життєвоважливі рішення. Вже досить того, що за мовчазною згодою попередніх депутатів ми втратили низку важливих організацій та підприємств колишнього району. Ви були свідком цього. Але зараз ми не припустимо втручання в життя нашої громади!»
Його підтримав і депутат міської ради Олег Костін: «Мусимо відстояти лікарню! За нашу землю і за нашу волю!».
Солідарність пролунала і з боку депутатів Михайла Колойденка, Людмили Жикол, Миколи Котлика та інших. Усі вони є представниками різних політичних сил, але жодного разу, з моменту першої сесії нинішньої каденції не виявили розбрату та незгоди. А надто це важливо тепер, аби усі, в тому числі і виборці відчули сильний та міцний кулак громади, очолюваної Юрієм Тищенком, яка відстоюватиме інтереси місцевих жителів.
Отож, сесія завершилася спільним виконанням гімну, яке посилило дух єдності.