Схоже, що довгобуд, у який загрожувало перетворитися будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини в селі Гандрабури перейшло на новий етап, який дає підстави сподіватися на втілення цього проєкту

Зокрема, сьогодні міський голова Юрій Тищенко зустрівся з представниками підрядної організації та представниками департаменту капітального будівництва Одеської облдержадміністрації та обговорив можливості якнайшвидшого початку робіт.
Юрій Сергійович одразу зазначив, що радий бачити гостей, які завітали з такої важливої для громади причини. Він одразу наголосив, що з боку влади підрядники матимуть підтримку та усіляке сприяння. Наразі попередні підрядники вже звели стіни, є підлога і зараз вкрай важливо зробити дах, що дасть можливість продовжити внутрішні роботи.
Далі гості переїхали безпосередньо на обєкт, де звірили документи з наявним станом речей та окреслили подальший план дій.
☝❗❗❗ Довідково.
Рішенням сесії Ананьївської міської ради від 31 липня 2018 року № 432-VІІ виділено земельну ділянку під будівництво амбулаторії. Далі рішенням сесії міської ради від 16 листопада 2018 року № 518-VІІ затверджено Детальний план території для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги – амбулаторії загальної практики сімейної медицини в м.Ананьєві.
У лютому 2019 року Державним підприємством «Центр державного земельного кадастру» присвоєно кадастровий номер на земельну ділянку та видано Право користування нею КНП «Ананьївський районний центр первинної-медико-санітарної допомоги».