Ще одна приємна новина Гандрабурівського старостату – вчора завершився ремонт даху Гандрабурівського ліцею

Під час робіт було замінено балки, коньки та шифер.
Староста округу Оксана Колесниченко від себе особисто та від імені виконувачки обов”язків директора навчального закладу Раїси Арнаут висловила щиру вдячність голові громади Юрію Тищенку за оперативне реагування на проблему та шидк організацію робіт. Також староста вдячна за небайдужість начальниці КУ “Цетр фінансування та господарського обслуговування закладів освіти, фізичного виховання та спорту” Ганні Карповій, начальниці відділу освіти, молоді та спорту Надії Гончарук та безпосередньо Роману Мудрику та його будівельникам, які й виконували всі роботи.
Оксана Павлівна сказала так: “Від імені батьків, школярів та колективу ліцею дякую всім вам за те, що дбаєте про життя дітей, ставитесь відповідально до поліпшення умов навчання учнів. Розумію, що гасло “Діти це наше майбутнє” набуває ваги від конкретних справ.
Бажаю всім міцного здоров’я, сил, терпіння і розуміння. З таким активним головою громади ми потрохи вибираємося з руїн. Те, що руйнувалося десятками років, неможливо відновити за такий короткий термін, на це потрібен час. Юрій Сергійович, ми в Вас віримо!”