Сесійних питань багато, але це не стає на заваді конструктивній роботі депутатського корпусу

Сьогодні відбулося пленарне засідання тринадцятої, позачергової, сесії Ананьївської міської ради VІІІ скликання, яке провів міський голова Юрій Тищенко.

На початку Юрій Сергійович привітав усіх причетних з прийдешнім святом – Днем працівників сільського господарства та вручив відзнаки.Так, грамотами Ананьївського міського голови за багаторічну сумлінну працю, значний внесок  в розвиток сільськогосподарської галузі громади було нагороджено Олега Григорашенка, керівника ПП “Астрея”, Володимира Бондаря, керівника ТОВ “Іскра-юг”. 

Почесними грамотами від голови Подільської райдержадміністрації Михайла Лазаренка було відзначено Віктора Нігрецкула, керівника ТОВ “Світанок+Н” та Павла Солона, керівника ТОВ “Магнолія-лан”.

Також голова громади тепло привітав депутата міської ради Петра Урсула, який саме сьогодні святкує свій день народження.

Далі присутні перейшли до пленарного засідання. На розгляд депутатів було винесено 40 питань порядку денного. Усі попередньо розглядалися та обговорювалися у відповідних профільних депутатських комісіях, частину було узгоджено 16 листопада на засіданні виконавчого комітету. Отож сьогодні не потребували додаткових пояснень. А деякі питання, приміром “Про звіт Ананьївського міського голови про діяльність виконавчих органів ради”, “Про затвердження Стратегії розвитку Ананьївської міської територіальної громади на 2022-2030 роки” були вивчені депутатами окремо через великий обсяг матеріалу. Детально ознайомитися з порядком денним можна на сайті за цим посиланням https://ananiv-mr.od.gov.ua/proyekty-ta-dodatky-do-nyh-dlya-rozglyadu-na-trynadczyatij-pozachergovij-sesiyi-ananyivskoyi-miskoyi-rady-viii-sklykannya/

Під час сесії депутати прийняли важливі рішення з питань, які стосувалися багатьох сфер міського господарювання. Як то: “Про затвердження додаткових угод до договорів оренди та договору оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності” (доповідачка – начальниця юридичного відділу міської ради Юлія Грицька); “Про затвердження генерального плану населеного пункту села Кохівка Подільського району Одеської області 

“ (доповідач – завідувач сектору з питань містобудування та архітектури-головний архітектор Андрій Гладкий) та інші.

Значна частина питань стосувалася земельної сфери. Усі їх на розгляд представила начальниця відділу земельних відносин та охорони навколишнього середовища Наталія Тірон.

Депутати міської ради розглянули та прийняли відповідні рішення щодо надання дозволів на розробку проектів землеустрою, надання дозволів на розробку технічної документації із землеустрою тощо. Депутатським рішенням також прийнято в комунальну власність ряд земельних ділянок, надано дозволи на розробку паспортів водних об’єктів, затверджено додаткові угоди до договорів оренди землі.

Завершуючи роботу сесії, міський голова подякував присутнім за плідну та конструктивну роботу та висловив впевненість  в такому ж подальшому курсі.

Більше фото на нашій сторінці в мережі Фейсбук: https://www.facebook.com/groups/373266820463740/posts/600303254426761/