Розрадити старість, допомогти у біді

Турбота про літніх людей – це одне з основних завдань суспільства, яке в цілому характеризує його розвиток та рівень цивілізованості. З віком літні люди починають гостро відчувати самотність, немічність, загострюються давні хвороби, людина стає безсилою. І в таких ситуаціях руку допомоги простягають працівники КУ “Центр надання соціальних послуг Ананьївської міької ради”, які стають для стареньких не просто помічниками, а друзями, порадниками, по-справжньому рідними людьми.

Цими днями директор КУ “Центр надання соціальних послуг Ананьївської міької ради”, Вадим Осадчий ініціював та провів виїздну перевірку роботи своїх підлеглих в місті.

«Переконаний, що основними завданнями наших працівників має бути щире  бажання допомогти, зрозуміти чого потребують літні люди, які почуття вони відчувають, яка допомога їм потрібна. На долю стареньких випало чимало випробувань, отож зараз суспільство має допомагати їм справитися з будь-якими труднощами. Також не забуваймо, що попереду зима, отож, має бути тепло та затишно в оселях наших підопічних.»

Під час перевірок відвідали літніх людей, поспілкувалися з ними, почули їх побажання, впевнилися в наявності дров, необхідного запасу харчів. На адресу соціальних працівників щедро лунали слова щирої вдячності від бабусь і дідусів, які мають надійних помічників та можуть розраховувати на їх допомогу. Терплячі і чуйні, добрі і надійні – такими словами відгукувалися старенькі про своїх соцпрацівників.

В цілому, побачене та почуте задовольнило директора центру. Вадим Осадчий і надалі планує продовжити такі перевірки, але вже з виїздом в села громади.

«Спілкуючись з літніми людьми, ми не лише дізнаємося про їх нагальні потреби чи проблеми, а й збагачуємося їх досвідом, переймаємо неоціненний досвід та вчимося незламній віри та впевненості у майбутньому!» – зазначив наостанок Вадим Іванович.