Роботі виконавчого комітету не завадять будь-які перешкоди

Голова Ананьївської міської ради Юрій Тищенко провів сьогодні, 4 березня, чергове засідання виконавчого комітету. Попри напружену ситуацію робота пройшла в робочому ритмі, без зайвої балаканини.

На розгляд було винесено 13 питань порядку денного.

Зокрема, йшлося про таке:

  • «Про схвалення проекту рішення міської ради « Про внесення змін і доповнень до рішення Ананьївської міської ради від 22 грудня 2021 року №454-VІІІ «Про бюджет Ананьївської міської територіальної громади на 2022 рік». (доповідач – начальник фінансового управління Андрій Продан).- «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Ананьївської міської ради від 29 січня 2021 року №56»
  • «Про укладення договорів оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності.» (доповідачка – начальниця юридичного відділу Юлія Грицька).
  • «Про відмову у продовженні договору оренди нежитлового приміщення від 01.09.2016р.№8» (доповідачка – начальниця юридичного відділу Юлія Грицька).
  • «Про схвалення проекту рішення міської ради «Про затвердження Звіту про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Ананьївської міської територіальної громади за 2021 рік.» (доповідач – начальниця відділу економічного розвитку Вікторія Шляхта).
  • – «Про схвалення проекту рішення міської ради «Про затвердження міської цільової Програми на 2022-2025 роки «Розвиток цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки»
  • «Про схвалення проекту рішення міської ради «Про внесення змін до рішення Ананьївської міської ради від 26.03.2021 року № 172-VIII «Про затвердження цільової Програми на 2021-2023 роки «Забезпечення заходів територіальної оборони на території Ананьївської міської територіальної громади»» (доповідач – завідувач сектору з питань надзвичайних ситуацій, оборонної роботи та цивільного захисту Олег Шаповалов.
  • «Про схвалення проекту рішення міської ради «Про перейменування вулиць та провулків в населених пунктах на території Ананьївської міської територіальної громади.» (доповідач – завідувач сектору-головний архітектор сектору з питань містобудування та архітектури Андрій Гладкий).
  • «Про схвалення проекту рішення міської ради «Про затвердження міської цільової Програми поводження з тваринами та регулювання чисельності безпритульних тварин на території Ананьївської міської територіальної громади на 2022 – 2025 роки.»(доповідачка – в.о. начальника відділу з питань будівництва, житлово-комунального господарства та інфраструктури Надія Ткач).
  • Також було розглянуто питання, підготовані начальником служби у справах дітей Станіславом Платоновим. Вони стосувалися надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування та припинення піклування над дитиною-сиротою.Усі питання були одноголосно затверджені.
  • Наостанок роботи виконкому до присутніх звернувся начальник Ананьївської ДПІ ГУ ДПС в Одеській області Ігор Голубенко. Він закликав присутніх керівників активізувати сплату податків, зазначивши при цьому, що війна не має стати причиною для затримки.Голова громади Юрій Тищенко підтримав виступаючого та обіцяв, що всі керівники виправлять ситуацію і проблема буде вирішена.