Робота десятої сесії Ананьївської міської ради VIII скликання, вже за традицією, пройшла злагоджено, в атмосфері порозуміння.

Провів її міський голова Юрій Тищенко. Окрім депутатів, у засіданні також взяли участь заступниця голови Подільської райдержадміністрації Людмила Антонова, місцеві старости, керівники структурних підрозділів міськради, установ та організацій міста.
На початку сесії голова громади спільно із представницею районної влади виконали почесну місію — вручили посвідчення “Мати-героїня” чотирьом жителькам громади. Зокрема, почесне звання, згідно з указом Президента України Володимира Зеленського №188 від 7 травня 2021 року отримали:Тетяна Анатоліївна Насонова, Лідія Олександрівна Дудніченко, Ірина Іванівна Барбінягра та Світлана Сергіївна Цуркан. Тепло привітавши шановних землячок, їм було вручено відзнаки та квіти.
Далі порядок денний продовжився розглядом та голосуванням по 44 питаннях.
Усі вони попередньо розглядалися на відповідних профільних депутатських комісіях, виносилися на розгляд виконавчого комітету. Все це дозволило без зайвих дискусій та додаткових пояснень прийняти їх і на нинішній сесії. Основна частина часу була приділена земельним питанням, які представила начальниця відділу земельних відносин та охорони навколишнього середовища Наталія Тірон. Стосувалися вони як надання дозволів на розробку проєктів землеустроїв щодо відведення земельних ділянок для передачі їх безоплатно у власність для ведення особистого селянського господарства за межами населених пунктів, так і надання дозволів на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, для будівництва, обслуговування житлового будинку, госпбудівель і споруд для передачі їх безоплатно у власність. Стосовно виставленого на голосування питання щодо надання дозволів на розробку технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель голова громади додатково попросив уточнення у доповідачки — про які саме землі йдеться. Наталія Тірон пояснила, що маються на увазі водні об’єкти на території громади. Жоден з них не оформлений належним чином. Після цих слів Юрій Сергійович наголосив, що буцімто власники ставків не лише себе позиціонувати, як господарі, а дехто встигав зариблювати ці водні об’єкти. Отож, найближчим часом буде наведено лад і в цій сфері.
З усіма питаннями порядку денного нинішньої сесії можна ознайомитися на нашому сайті. https://ananiv-mr.od.gov.ua/…/sesiyi…/2021-2/
Подякувавши за плідну і злагоджену роботу, голова громади Юрій Тищенко оголосив сесію закритою та разом з депутатами виконав державний Гімн, проголосивши насамкінець “Слава Україні!”