Робота депутатського корпусу ефективно спрямована на розвиток громади

Сьогодні голова Ананьївської міської ради Юрій Тищенко провів пленарне засідання сімнадцятої, позачергової сесії міської ради. Були також присутніми старости, керівники структурних підрозділів міської ради.

Депутати в робочому режимі опрацювали 35 питань порядку денного. Усі вони попередньо розглядалися на засіданнях профільних комісій, отож, на сесії проходили лише процедуру голосування.

Так, перші три питання представив начальник фінансового управління міської ради Андрій Продан. Депутати ухвалили наступні рішення: «Про схвалення звіту щодо виконання бюджету Ананьївської міської територіальної громади за 2021 рік», «Про внесення змін і доповнень до рішення Ананьївської міської ради від 22 грудня 2021 року №454-VІІІ «Про бюджет Ананьївської міської територіальної громади на 2022 рік», «Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних підприємств Ананьївської міської ради».

Ухвалено депутатами і внесення змін до рішення Ананьївської міської ради від 2 грудня 2020 року №18-VIII. Це питання представив головний спеціаліст юридичного відділу міської ради Олександр Панасюк.

Затвердив депутатський корпус і два важливих майнових питання – передачу будівель колишнього терапевтичного відділення в підпорядкування Центру фінансування та господарського обслуговування закладів освіти, фізичної культури і спорту Ананьївської міської ради». Таким чином під одним дахом розмістяться кілька важливих соціальних установ, а сама будівля не зруйнується. Другим питанням стала передача в оперативне управління та на баланс Ананьївської міської ради комунального майна та будинку в селі Пасицели (колишня початкова школа).

Далі депутати одностайно ухвалили наступні питання порядку денного:

  • Про затвердження звіту про виконання цільової Програми Ананьївської міської ради на 2021 рік «Організація призову громадян України на строкову військову службу» (доповідач – завідувач сектору з питань надзвичайних ситуацій, оборонної роботи та цивільного захисту Олег Шаповалов);
  • Про затвердження тарифів на платні соціальні послуги, що надаються підрозділами Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Ананьївської міської ради» на 2022 рік. (Доповідач – директор КУ «Центр надання соціальних послуг Ананьївської міської ради Вадим Осадчий);
  • Про внесення змін до рішення Ананьївської міської ради від 23 грудня 2020 року №64-VIII. (Доповідач – директор КНП «Ананьїв-водоканал Ананьївської міської ради» Ігор Лещенко);
  • Про затвердження звіту про виконання фінансового плану Комунального підприємства «Ананьїв-водоканал Ананьївської міської ради» за 2021 рік. (Доповідач – директор КНП «Ананьїв-водоканал Ананьївської міської ради» Ігор Лещенко);
  • Про затвердження звіту про виконання фінансового плану зі змінами Комунального некомерційного підприємства «Ананьївська багатопрофільна міська лікарня Ананьївської міської ради» за 2021 рік. (Доповідач – директор КНП «Ананьївська багатопрофільна міська лікарня Ананьївської міської ради» Анатолій Койчев);
  • Про затвердження звіту про виконання фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Ананьївський центр первинної медико-санітарної допомоги Ананьївської міської ради» за 2021 рік. (доповідач – директор КНП «Ананьївський центр первинної медико-санітарної допомоги Ананьївської міської ради» Валерій Ченчик).

Проголосували депутати міської ради і за надання дозволу на розробку детального плану території земельної ділянки для будівництва та експлуатації АЗС (м.Ананьїв, вул. Незалежності, 123 «б» (доповідач – завідувач сектору – головний архітектор сектору з питань містобудування та архітектури Андрій Гладкий).

Наступна частина порядку денного стосувалася земельних питань: про прийняття земельних ділянок у комунальну власність Ананьївської міської територіальної громади, про внесення змін до рішення Ананьївської міської ради з земельних питань, про надання дозволів на розробку проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для передачі їх безоплатно у власність для ведення особистого селянського господарства в межах населених пунктів, про надання дозволів на розробку проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для передачі їх безоплатно у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та інше. Усі питання представила увазі депутатів  начальниця відділу земельних відносин та охорони навколишнього середовища Наталія Тірон.

Народні обранці уважно та зважено підійшли до ухвалення кожного рішення, а відтак робота сесії була результативною та ефективною. Закриваючи пленарне засідання, олова міської ради Юрій Тищенко подякував усім за плідну роботу і за активність. Думка кожного була почута і врахована інтереси громади збережено.