Проведено повноцінний благоустрій території громади

Погода сьогодні дозволила провести повноцінний благоустрій території громади. Лише в місті на роботи вийшло більш як 150 осіб – працівники апарату міської ради, сфери культури, бібліотекарі, освітяни, небайдужі городяни. Підтримали акцію і в селах.

Основну увагу було приділено трьом міським паркам – Молодіжному, Пушкіна та Перемоги. Також прибрано територію довкола адміністративної будівлі міськради – і попередньої, і теперішньої. Усі учасники сьогоднішньої акції знайшли чим зайнятися: вапнували дерева і замітали, згрібали і виносили сміття, громадили, шарували, фарбували.

Чи не найважчий фронт робіт припав тим, хто сьогодні працював на об’їзній дорозі, яка прямує з вулиці Гагаріна до села Жеребкове. Наразі узбіччя перетворене в суцільний смітник, бо саме сюди городяни призвичаїлися вивозити сміття та будівельні залишки. Основну частину сьогодні було зібрано учасниками прибирання, але, безперечно, що це робота не одного дня і лише людськими ресурсами її не можна обмежувати. А найголовніше – хочеться, щоб городяни не перетворювали околиці міста на філіали смітників, а звозили все на міське звалище чи до сміттєвих контейнерів.

На цьому ж відрізку дороги було проведено розчищення від дерев – працівники КП «Місто-сервіс» підрізали гілляки, які нависають над шляхом та перешкоджають рух автівок.

Також сьогодні комунальні працівники впорядкували клумбу біля стели на Другій дільниці Ананьїва – тут невдовзі буде висаджено квіти.