Працюєш легально – маєш право на пенсію.

26 серпня 2021 року до семінару Ананьївської районної філії Одеського обласного центру зайнятості для зареєстрованих безробітних під назвою «Ризики нелегальної трудової міграції» долучилися фахівці ВОГ №10 (Сервісний центр) Управління обслуговування громадян ГУ ПФУ в Одеській області: головний спеціаліст Наталя Гордовська, та провідний фахівець Антоніна Коржова, які надала повну та вичерпну відповідь учасникам семінару щодо умов призначення пенсії та важливості набуття необхідного страхового стажу. Відповідно, важливим та нагальним є питання легальної зайнятості, на якому акцентовано основну увагу. Присутнім презентовано WEB- портал Пенсійного фонду України, на якому є можливість отримати інформацію про страховий стаж, нараховану заробітну плату та сплачені внески, переглянути дані власної пенсійної справи без відвідування пенсійного фонду, сформувати запити, записатися на прийом та ін. та надано інформацію про можливі способи реєстрації на порталі.
В ході семінару була надана детальна інформація щодо послуг, які надає служба зайнятості населенню та ознайомлено з джерелами пошуку інформації про вакансії та актуальні пропозиції на ринку праці.
Захід забезпечено буклетами відповідної тематики.
По закінченню семінару представники Пенсійного фонду та місцевої служби зайнятості узгодили деталі подальшої співпраці щодо інформування громадян про переваги легальної зайнятості.