Пікап від Ананьївської громади сьогодні відправився до бійців, які воюють на Херсонському напрямку

Про це на своїй сторінці фейсбуку написав Ананьївський міський голова Юрій Тищенко: “Ще один вагомий спільний внесок від Ананьївської громади вже сьогодні відправився до бійців на передову— щойно передали пікап одній з бригад Херсонського напрямку. До його придбання долучилися аграрії Ананьївщини.

Це, зокрема: Володимир Бондар (ФГ“Іскра-юг”), Іван Друмов (ТОВ “Агро-ДІС”), Володимир Щербина (ТОВ “Петра”), Володимир Григорашенко (ТОВ “Астрея”), Тетяна Тищенко (ПМП “Сімтекс”), Віктор Любас (ФГ “Любас”), Віктор Негрецкул (ФГ “Світанок+Н”), Павло Солон (ФГ “Магнолія-лан”), Сергій Паровик (ТОВ “Новатор”).

Спільнокоштом було придбано цей пікап, проведено повне технічне обслуговування, щоб автівка не підводила бійців.

Щиро вдячний кожному, хто в цей нелегкий час відгукнувся до заклику і приєднався до потрібної і важливої справи та допоміг придбати транспорт. Автівка тепер приноситиме користь на Херсонському та Миколаївському напрямку. Ключі від неї передали представникам однієї з бригад, яка нині тримає оборону, а незабаром, впевнений, що перейде до наступу. Також хлопці з вдячністю прийняли і прапор нашого міста. Хай він їм стане оберегом та провісником гарних подій!

Дивлячись в очі бійців, тиснучи їм руку, навіть сумнівів не маю — ворог буде знищений!

Крок за кроком наближаємо перемогу, допомагаємо армії, робимо все можливе та навіть трохи більше заради того, щоб якнайшвидше звільнити українську землю від окупантів.

Сьогоднішня подія має надихнути усіх на подальшу роботу, на підтримку армії! Працюємо заради перемоги, заради майбутнього!