Опалювальний сезон не має стати проблемою для навчального та виховного процесу

Сьогодні, 5 жовтня, відбулося засідання виконавчого комітету, яке провів голова міської ради Юрій Тищенко.

Під час засідання було розглянуто низку питань щодо забезпечення  життєдіяльності громади.

Зокрема, було ухвалено проєкт рішення міської ради “Про внесення змін і доповнень до рішення Ананьївської міської ради від 23.12.2020 року №58-VIII” “Про бюджет Ананьївської міської територіальної громади на 2021 рік”. Його на голосування представив начальник фінансового управління Андрій Продан.

Документ про початок опалювального сезону 2021-2022 представила на голосування членів виконавчого комітету в.о. начальника відділу з питань будівництва, ЖКГ та інфраструктури міської ради Надія Ткач. Присутні погодили запропоновану доповідачкою дату – 11 жовтня.

Користуючись нагодою, міський голова порадив контролювати ситуацію з опаленням. А наприкінці засідання, з цією ж метою він доручив своєму заступнику з питань діяльності виконавчих органів Віталію Пянтковському, спільно з начальником фінуправління Андрієм Проданом та головним архітектором Андрієм Гладким вивчити питання дотримання  температурних режимів у дитсадках громади.

Ще рамках засідання було ухвалено рішення, що стосувались захисту прав дітей. Зокрема,  щодо доцільності позбавлення громадянина У. батьківських прав та стягнення з нього аліментів. Заслухавши представлену начальницею юридичного відділу міської ради Юлією Грицькою вичерпну та детальну інформацію, ознайомившись з ситуацією, яка вивчалася фахівцями міської ради впродовж кількох місяців, виконавчий комітет вирішив питання на користь дитини.

Розглянуто також низку питань благоустрою, комунального майна, заяви громадян про надання дозволу на знесення дерев та прийнято відповідні рішення.

Окремо було обговорено членами виконкому та підтримано рішення, що стосувалося виділення та надання матеріальної грошової допомоги. Це питання представила на розгляд керуюча справами виконавчого комітету міської ради Наталія Колойденко. Вона зазначила, що усього на ім’я міського голови надійшло 63 звернення від громадян. Дякуючи консультаційній і дорадчій допомозі директора міської багатопрофільної лікарні Анатолія Койчева, стосовно кожної заяви було ухвалене справедливе рішення, з урахуванням усіх поданих документів та довідок. Наталія Володимирівна зазначила, що позитивні рішення прийнято по 58 заявам. Присутні одноголосним рішенням схвалили виділення матеріальної допомоги цим людям.

З усіх питань порядку денного прийнято рішення, які, відповідно до регламенту будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті громади.

Завершуючи засідання, міський голова Юрій Тищенко ще раз акцентував увагу відповідальних осіб на необхідності ретельного вивчення ситуації з ціною на опалення. Юрій Сергійович зазначив, що в нинішніх умовах потрібно буде максимально економити на усіх сферах, аби не припустити переривання навчального та виховного процесу.