Ох, і навели ж шуму минулої неділі учасники танцювального ансамблю “Vогник”, які виступали на відкритому майданчику Одеського морвокзалу у рамках конкурсу “Top dance group”!

Хвилювалися усі – діти, їх батьки, їх тренерка Ліза Ананьченко, яка не набагато старша за своїх вихованців, її бабуся та ідейна натхненниця Валентина Беленок та звісно, ініціаторка та організаторка нинішньої поїздки, завідувачка відділом культури та тризму Ананьївської міської ради Ольга Сагала.
Всі розуміли, що рівень заходу високий, змагатися доведеться з колективами професійних тренерів. Але ж це й чудова можливість для аматорів спробувати власні сили.
Амбітні діти та група підтримки з села Шелехове змагалися на рівних з відомими одеськими танцювальними студіями! Вже за це вони варті відзнаки.
Також окремо слід відзначити, що лише у нашого колектива була тематика українська: звучала пісня українською, українського гурту, а діти були вбрані в стилізоване українське вбрання, спеціально пошите для цієї події. А декор батьки створювали власноруч. Ми були такі єдині, унікальні та неповторні!
Основна частина жюрі віддала перевагу іншим учасникам.
Проте інакше вирішив один з представників жюрі, який на власний розсуд вирішив відзначити наших танцюристів і запропонував зняти повноцінний ролик!
Звісно, що одразу ж заздрісники стали сумніватися в результативності нашої поїздки. Але ж наприкінці серпня колектив “Vогник” таки їде на зйомки!
А поки пропоную переглянути світлини – тут діти і за лаштунками, і перед виступом, і після, а також – емоції по завершенню.