ОДЕСЬКА ОДА ПІДПИСАЛА МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ З ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБОЮ

Голова Одеської облдержадміністрації Сергій Гриневецький та голова Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів і захисту споживачів Владислава Магалецька підписали Меморандуму про співпрацю між Одеською обласною державною адміністрацією та Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Мета документу – визначення порядку взаємодії та співробітництва між сторонами у визначених сферах, що належать до компетенції Держпродспоживслужби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

«Сьогодні зроблено дуже важливий крок – підписано Меморандум про співпрацю із Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів і захисту споживачів. Це – дуже актуально, особливо в процесі реалізації і Стратегії людського розвитку, і Стратегії економічної безпеки. Переконаний, завдяки таким угодам нам вдасться зрушити з місця величезну гору проблем у сфері  забезпечення якості життя населення, шляхом надання якісних послуг» – зазначив голова Одеської ОДА Сергій Гриневецький.

Зі свого боку голова Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів і захисту споживачів Владислава Магалецька, запевнила, що спеціалісти служби, в усіх сферах їх компетенції, будуть працювати якнайкраще в кожній громаді Одеської області.

«Це і галузь ветеринарної медицини; і сфера безпечності та окремих показників якості харчових продуктів; і сфера санітарного законодавства, санітарного та епідемічного благополуччя населення; і сфера здійснення державного нагляду (контролю) за дотриманням законодавства про захист прав споживачів; і дотримання вимог щодо формування, встановлення та застосування державних регульованих цін; і карантин та захист рослин, насінництва, розсадництво та якість зерна» – сказала після підписання Меморандуму Владислава Магалецька.