Новий здобуток у спортивну скарбничку громади додали юні футболісти

Минулої суботи вони долучилися до змагань за першість Подільського району з футзалу серед юнаків 2010-2011 років народження. Змагання відбувалися серед 12 команд Подільщини, а також долучилася одна команда з Вінницької області.

Як повідомив директор Ананьївської ДЮСШ Євген Маймескул, за підсумками змагань серед команд “Срібної ліги”, команда нашої дитячо-юнацької спортивної школи виборола III місце. Гра була напружена, юні спортсмени доклали максимум зусиль заради результату. Євген Маймескул покладає надії на підростаючих футболістів та впевнений, що незабаром вони ще більше радуватимуть своїх вболівальників, тренерів та батьків. Систематична робота тренера Костянтина Калінічука вже позначається на якості гри юних спортсменів.

Зі свого боку Євген Олександрович висловив вдячність усім причетним до того, аби команда та наставники вчасно і комфортно прибули на турнір: міському голові Юрію Тищенку та секретарю міської ради Оксані Глущенко. Щоразу відчувається їх повне розуміння та підтримка в реалізації поїздок команд, питання з транспортом вирішується швидко та не стає перепоною. Це все дає змогу сконцентруватися на грі та привезти гарні результати.

Впевнені, що головні перемоги ананьївців ще попереду!