Неймовірне за градусом напруги, пристрасті й емоційності шоу з успіхом відбулося вчора в центральному Будинку культури – конкурс “Я— супер-мама-2021”

Небачений досі за масштабом та кількістю учасниць конкурс “Я— супер-мама-2021” зібрав на одній сцені 12 талановитих і творчих матусь, а у залі — їх палких прихильників.
Засновниця конкурсу, начальник відділу культури і туризму Ананьївської міської ради Ольга Сагала за мету передусім ставила виявлення та підтримку обдарованого жіноцтва громади, підняття значимості статусу материнства в суспільстві. Ідею щодо проведення такого шоу гаряче підтримав і міський голова Юрій Тищенко та особисто завітав на захід та разом з усіма вболівав та підтримував учасниць. До того ж у нього була ще одна відповідальна і почесна місія — Юрій Сергійович очолив журі, яке й мало визначити власницю найголовнішого титулу.

Вже під час першого дефіле учасниць та після їх представлення стало зрозуміло, що судді постануть перед нелегким вибором. Адже кожна конкурсантка претензійно заявила, що саме вона і є вартою найголовнішого титулу. Кожна виглядала королевою, а супровід чарівних дітей лише підтверджував те, що жінки є прекрасними матусями.
Не полегшив, а навпаки — ускладнив суддівське завдання і другий конкурс “Мама і дитя”. В ньому конкурсантки мали представити улюблене сімейне заняття.
Наталка Пазиченко, представниця села Шелехове вийшла разом зі своїми двома донечками та синочком та заспівала. Присутність та підтримка дітей додали їй натхнення і вона зачарувала своїм виступом.
Яскрава представниця молдовської національності Яна Карягіна є істинною патріоткою української землі, в її душі чудово переплелися любов до усього, що пов’язано з молдовською культурою та традиціями та повага до української мови та культурної спадщини. Разом зі своїми дітками Яна затанцювала запальну молдовську хору.
Вразила своїм мистецьким талантом представниця села Пасицели Анжела Козак, яка разом з синочком безпосередньо на сцені створила гарний малюнок. Гладачі зачаровано слідкували, як на їх очах народжується картина.
Запальна та активна Людмила Шумська, представляючи сімейне заняття, задіяла всю родину — танцювала вона, танцювали її чарівні донечки, вийшов танцювати і її чоловік.
Зворушливий танець представила і жителька села Новогеоргіївка Галина Буренкова, яка вийшла на сцену разом зі своїм маленьким синочком.
Гарною господинею для своєї родини є Тетяна Харченко, а її творча натура реалізовує себе у створенні вишуканих кондитерських виробів та десертів. Досі все це більшість публіки бачила на Тетяниній сторінці в соцмережі, а на конкурс жінка представила кекси власного виробництва. Останні штрихи з декорування смаколиків Тетяна зробила разом з донечками безпосередньо на сцені та передала свій витвір журі.
Ліричним був і танцювальний виступ Юлії Рожковської з села Жеребкове. Разом зі своїми доньками вона змогла усіх занурити в атмосферу поступового дорослішання дітей, які з часом залишають рідне гніздо і свою матусю.
Вразила танцювальною майстерністю і Анна Ступницька з села Вербове. Досі глядачі бачили, як вправно танцює її донька Ангелінка, а тепер ще й дізналися про цей хист у матері. Їх запальний номер викликав хвилю захват у присутніх та зірвав рясні оплески.
Не міг не сподобатися і експресивний виступ Інни Домбровської, яка представляла Кохівку. Разом зі своїм синочком вони зуміли створити на сцені атмосферу циганського табору — після запальної появи Інни в образі циганки не вистачало хіба що багаття. Але його відсутність легко компенсувалася іскристою енергією, яку танцюристи випромінювали.
Тендітна і талановита Марія Додул представила разом зі своєю донечкою гарну танцювальну композицію, сповнену лірики та романтизму, зажури від швидкоплинності дитинства.
Кулінарними талантами відзначилася і представниця славних Байтал, Анастасія Новак. Разом із синочком вона внесла завершальні елементи декору в оформлення торта та презентувала свій витвір журі.
Кропітке захоплення, яке вимагає зосередженості та посидючості презентувала і жителька Новоселівки Оксана Гергіль. Жінка у вільний від виховання п’ятьох дітей час плете гачком та створює гарні композиції з бісеру. Все це їй допомогли достойно представити її діти, які виносили на сцену роботи. Одну із них було подаровано міському голові.
Злагодженість дій, синхронність рухів продемонстрували усі учасниці у конкурсі-експромті – “Спортивний флешмоб”. Модні напрямки вбрання і улюблений стиль одягу – в конкурсі «Family look».
Безперечно, що найочікуванішим став завершальний конкурс – дефіле у вечірньому вбранні. Конкурсантки з’являлися на сцені, немов королеви – із гарними зачісками, в яскравому образі. І найбільше радості викликало те, що поряд з ананьївськими красунями крокували їх чудові діти. Кожна була неповторною і чарівною, кожна вже була переможницею – вона вийшла на сцену, вона достойно представила себе та свою родину, вона сяяла зірково і поряд були її ясні промінчики-дітки.
Радість та ейфорія учасниць щедро розливалися і передавалися їх шанувальникам та вболівальникам. Безумовно, що найбільше цього дня в концерній залі було найрідніших, які прийшли підтримати матусь і дружин.
Хвилювалися і судді, намагаючись віддати кожній конкурсантці той титул, який їй найбільше пасує, а найголовніший – найдостойнішій.
І ось, нарешті судді піднімаються на сцену, аби з хвилюванням оголосити розподілені титули та нагородити учасниць. Урочистість миті підкреслює і присутність голови громади Юрія Тищенка, який особисто долучився до вручення подарунків та дипломів.
Отож, ананьївські матусі отримали наступні титули: Галина Буренкова – «Мама Стильність-2021», Анастасія Новак – «Мама Позитив-2021»Тетяна Харченко – «Мама Активність-2021», Інна Домбровська – «Мама Жіночність-2021», Анна Ступницька – «Мама Сучасність-2021», Марія Додул – «Мама Натхнення-2021», Оксана Гергіль – «Мама Берегиня-2021», Наталка Пазиченко – «Мама Талановитість-2021», Людмила Шумська – «Мама Фантастичність-2021», Яна Карягіна – «Мама Креативність-2021», Юлія Рожковська – «Мама Досконалість-2021».
І ось вже остання інтрига розвіялася і стає зрозумілим, що титул «Я – супер-мама-2021» виборола Анжела Козак. На мить вона завмерла в очікування, аби вже за секунду, почувши офіційне проголошення результату, раптом вибухнути емоціями, почати стрибати та радіти. Вона враз перетворилася на пустотливе дівчисько, яке нестримно і шалено втішається від перемоги. Їй під стать і її болільники, які вже не приховували свого тріумфу, бо ж вони навіть не сумнівалися, що їх Анжела – найкраща.
Шквал емоцій, буря почуттів – заради цього моменту варто було хвилюватися, нервувати та старатися. І кожна з конкурсанток не лише виглядала королевою, а й мала королівську стать та вроду. А по-справжньому королівське багатство – це родина, донечки та синочки, малята й дорослі, які у найвідповідальнішу мить були поряд. Саме про це й було це свято – про найцінніше в нашому житті…