“Нам треба злагода! Нам зла не треба!” — одвічне прагнення українців сьогодні знову прозвучало на увесь світ!

ЄДНАЙМОСЯ, БРАТТЯ! У ЧАС ТРИВОЖНИЙ І ЗАГРОЗЛИВИЙ МАЄМО БУТИ ОДНОЮ НАЦІЄЮ, ЗГУРТОВАНОЮ ТА СИЛЬНОЮ, ЯКА ЗДАТНА ПРОТИСТОЯТИ УСІМ ЗОВНІШНІМ ЗАГРОЗАМ. СЬОГОДНІ АНАНЬЇВСЬКА ГРОМАДА, ПРИЄДНАЛАСЯ ДО УСІЄЇ УКРАЇНИ, АБИ РАЗОМ ЗАСПІВАТИ ДЕРЖАВНИЙ ГІМН.

Біля пам”ятника пророку нації, великому Кобзареві о 10 годині зібралися активісти, небайдужі городяни та працівники міської ради, аби вперше в історії нашої держави відзначити День єдності.

До присутніх звернулася секретар міської ради Оксана Глущенко та, зокрема сказала: “Шановні земляки! У ці непрості часи нам треба забути про чвари і незгоду, об’єднати всі наші зусилля в єдиному прагненні миру. Нам треба мир! І нехай голос нашої держави буде почутий світом під час спільного виконання Державного Гімну, який сьогодні нас тут зібрав.Пам’ятаймо, що наша сила – в єдності!І нехай нас об’єднає Україна! Слава Україні!”

Особливим моментом урочистостей стало і підняття Державного Прапору, яке виконала Оксана Глущенко.

Вірш-звернення до земляків прочитала Вікторія Урбан.

І ось найочікуваніша мить, заради якої сьогодні усі й зібралися — чоловіче тріо “Явори” заспівує Державний Гімн України, який підхоплюють кілька сотень жителів Ананьївщини. Юні, дорослі, з сивими скронями, середнього віку — усі об’єдналися. Нація міцна своєю єдністю і сьогодні ананьївці відчули спільне прагнення — миру в країні, згоди в державі.

Завершальним фрагментом став автопробіг єдності, під час якого велика колона автівок, прикрашених жовто-синіми стрічками та національними прапорами проїхала центральними вулицями міста. Символічно, що було зроблено коло біля меморіалу Героям ЗХимового Походу — нащадки віддали шану предкам, які боронили свободу і незалежність України, відстоювали право українців жити на своїй, Богом даній землі.

“Нам треба злагода! Нам зла не треба!” — одвічне прагнення українців сьогодні знову прозвучало на увесь світ.