Начальник Одеської ОВА Максим Марченко привітав жителів області з 91-ю річницею утворення Одещини

Шановні землки! Жителі Одещини!

Сьогодні, 27 лютого, Одеська область відзначає день свого утворення. Це найбільший за територією регіон України з багатою історією, дивовижною природою та глибинними культурними традиціями.

Так сталося, що цей визначний день нашої історії, 91-у річницю, ми зустрічаємо вже вдруге в умовах війни.

З перших днів повномасштабного вторгнення Одеська область зазнала численних ворожих ракетних обстрілів. Ми відчули на собі усі жахи війни – розруху, горе та сльози. На превеликий жаль, ми маємо і втрати. Низько схиляю голову перед світлою пам’яттю усіх полеглих за Україну, синів та доньок Одещини, хоробрих Захисників!

Головним багатством нашої області є люди – щирі, працелюбні, талановиті та патріотичні. Віддаю шану тим, хто творив історію Одеської області, дякую людям, які розбудовують нині наш край. Бо сьогодні дуже важливо не втратити той потужний потенціал, який був створений та розвинутий багатьма поколіннями, і в умовах війни захистити і зберегти рідну землю!

У нас багато амбітних планів та проєктів, і ми готові до їх реалізації одразу після нашої Перемоги над російськими окупантами.

У цей день хочу ще раз подякувати усім за патріотизм, витримку, гідну і незламну позицію!

Миру нашій прекрасній і незрівняній Одещині! Нехай і надалі процвітає наша область, а ми всі разом будемо робити все можливе та необхідне для розвитку нашого краю! З Днем народження, Одещина!

Начальник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко